Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar téged, hogy a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar téged, hogy a párodnak voltak mások is előtted az életében?

Figyelt kérdés

Engem az nem zavar, hogy volt előttem más is, hiszen nekem is voltak más barátaim. Az viszont valamiért rossz érzéssel tölt el, ha véletlen szóba jön valaminek kapcsán az egyik, és elkezd róla mesélni. Pl.: azt mesélte, hogy volt olyan, hogy együtt aludt az exével meg az ex kislányával

Ti hogy vagytok ezzel, túlreagálom vagy ti sem szerettek ilyeneket hallani? Én szándékosan nem akarok ilyeneket megosztani vele, mert tudom, hogy nekem nagyon rosszul esne fordtva, és feltételezem, hogy neki is. Vagy nem vagyok elég "nyitott", rosszul fogom fel?


2022. márc. 6. 11:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, elvégezték helyettem a munka piszkos részét, hogy én már olyan embernek ismerhessem meg a párom, aki tanult a hibáiból, rájött, hogy mire vágyik és alkalmas komoly kapcsolatra. Nálam is így volt.


Azok az agybetegek zavarnak, akik még a szakítás után bratyizgatnak az exszel meg nézegetik, mintha a rokonuk lenne... Mondjuk pszichopatákkal nem járok, így ez nem az én problémám.

2022. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavarna a legjobban, ha nem lett volna más nő az életében. Viszont teljes mértékben megértem és átérzem azt, amiről írsz. Nekem is marha rosszul esne, ha felébrednék vasárnap reggel és megkérdezné az én Bélám hogy aludtam, válaszolok hogy szuperül Édes, csak picit kényelmetlen az ágy kettőnknek erre bociszmekkel azt mondaná, hogy ő a Nikivel és a kislányával is aludtak, így hárman, mert a gyerek rosszat álmodott...

Nem tudom megmondani, hogy túlreagáltad-e a dolgot, ott abban a helyzetben. De nagyon örülök neki, hogy ma reggel nem nekem mondták ezt.

(plussz poén, nemrégiben ismerkedtem egy férfival, akinek az előző párjának szintén van egy kislánya)

2022. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Engem zavarna, bár így a 40-hez közeledve nem várhatom el, hogyha esetleg valaki rám találna, és neki előtte nem lett volna senkije... (F)
2022. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%

A használtautóknak nagyobb piaca van mint az újnak. Ennek oka van. Bejáratták már előtted.


Az új autót kímélni kell meg sok baj van vele, nem mered használni rendesen.


Persze figyelni kell, hogy ne lelakott legyen.

2022. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Felnőtt kutyát is szívesebben vesz az ember, mint kölyköt. A genetikai betegségek már kiderülnek felnőtt korra, pl patella ficam stb, túl van az oltásokon, ivartalanításokon, ha szerencséd van, jól szocializálódott, volt nevelve, szobatiszta. Magyarul a nyűg nagy része megoldva.
2022. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%
Mi igyekszünk nem felhozni ezeket a témákat. Nem mesélek az exemről egyáltalán. Sose szül jó dolgokat, aztán jönnek az ilyen- “Nekem nagyobb a farkam mint az exednek?” “Vele is élvezted a szexet?” “Jobban nézek ki mint az exed?” -NAGYON kínos kérdések, amit a legjobb elkerülni azzal, hogy az elején tisztázzátok, hogy nem beszélgettek az exről.
2022. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatomba nyilván zavart azért, de második kapcsolatomba meg tabuk nélkül tudtam beszélni az exekről.
2022. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, nem kezeljük tabunak sem. Mindkettőnk nagyon jól tudja, hogy ha az ex lett volna a jobb, akkor nem mi lennénk itt. Mondjuk ehhez az kell, hogy ne olyat válassz, aki csak beérte veled, hanem olyat, aki tényleg jobbnak tartja a mostani kapcsolatot és azt, hogy téged választott.
2022. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem eleinte az szokott zavarni, amikor a nagyon szerelmes időszakot elem, hogy tudom, mások is kerültek lelkileg ugyanígy közel a paromhoz, nem csak én ismerem ennyire belül.

Persze aztán végül ez nem így van, mert a mostani paromnak én vagyok a leghosszabb kapcsolata, szóval nyilván én ismerem a legjobban, ezért már nem is zavar ez a dolog.

2022. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!