Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a barátom, ha folyton azzal nyaggat, hogy van rajtam felesleg, aminek nem örül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok formában mostanában, de azért nem is hagytam el magamat annyira, ami indokolta tenné az állandó kritizalast. Heti 3-4 alkalommal sportolok, jártam másfél hónapig személyi edzohoz is, hogy aktivizáljam magamat és újra menjen egyedül is a sport. Sajnos van egy mozgasszervi gondom, ami hátráltatott az elmúlt két évben, azért sem vagyok most a topon. Előtte heti 6-7 edzés megvolt. Akkor még nem is ismertük egymást. Azért tudni kell, hogy kB 5-6 kg felesleg van rajtam, 177 cm vagyok és 66 kg. Szerintem ez nem tragédia. Többször megkertem szépen, hogy ne tegye szóvá, hogy van pocim, de mindig megjegyzi, direkt szekál, hiába kértem, hogy fejezze be. Most már azon gondolkodom, hogy vajon tényleg szeret-e engem? Amúgy ő sem egy Adonisz, de én nem akadok fent ezen. Úgy szeretem, ahogy van.

Komolyan már nem merek előtte enni, azt is szóvá teszi, ha megeszek egy kocka cukormentes etcsokit. Ma is ebédnél szekált, hogy mennyit ettem, pedig délután fél 4 volt már és addig még csak egyszer ettem ma, aztán 6 km-t sétáltunk kutyákkal, utána pedig én még elmentem futni majdnem ugyanennyit. Nyilván éhes voltam, de egy tál húsleves, meg egy normál adag csirke paprikás nokedlivel még nem a világ vége. Ezen kívül egy almás sütit ettem még, meg egy fél banánt és ennyi, 6 után már nem eszek semmit. Mégis mindenért beszól. Nagyon rosszul esik.


Szerintetek tényleg sokat eszek? Hétköznap napi 5x próbálok enni, 3 főétkezés mellett 2 kiegészítő, ami muzliszelet, chiamag, vagy vmi gyümölcs. Kenyerfélét csak reggel eszek, húst csak hétvégén, inkább zöldségeket párolva, főzeléknek, meg sütőben sütve, esetleg zöldségfasirt formájában, sok salátát eszek, szinte minden főetkezeshez, cukrot egyáltalán nem, max hétvégén, ha van a sütiben. Glutént, tejterméket egyáltalán nem, max kecsketejből készültet, krumpli helyett édesburgunyat, meg kölest, illetve qionat eszek. Tényleg figyelek szerintem, nem zabalok, pizzát, meg hamburgert, chipeket, meg csokit, nem is ehetek ilyeneket a glutén meg a tej miatt. Disznóhúst szintén nem eszek. Csak halat, marhát, birkát, meg csirkét, de azt is csak hétvégén.


2022. márc. 6. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne már…a magasságodhoz szerintem teljesen ideális a súlyod. Ne legyél senki miatt étkezési zavaros…
2022. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak jó alakja van? Edzett, nincs rajta egy deka felesleg sem, csak csupa izom? Mert ha nem, sürgősen fogja be a pofáját.

Ha meg az, akkor is. Ne szekáljon, hanem segítsen, eddzen és diétázzon veled, segítsen étrendet összeállítani. Biztasson, segítsen, dicsérjen, ne szekáljon.

De amúgy semmi baj nincs veled, nem vagy kövér, nem zabálsz össze minden haszontalan és egészségtelen vackot. Ez a pasi nem tisztel…

2022. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 cm vagyok és közel 60 kilógramm, de az izom mindig nehezebb a zsírnál. Te meg vekony is vagy a magassagodhoz képest, bár nyilván az arányok számítanak.
2022. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

6 kg plusz ekkora ügyet jelent? Ki ez a csávó, a Hugh Hefner?


Komolyan azt mondanám hogy egy vicc, ha nem lenne ennyire tragikus.

2022. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól számolok, 21-es a testtömeg indexed. Ez az egészséges tartományban van. Nincs túlsúlyod.

És nem, ez a pasi nem szeret téged. Szép módszeresen le fogja építeni az önbizalmadat.

2022. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondolom, ha tisztelne, akkor nem csesztetne, hanem dicsérne.

Ő sem tökéletes, sőt! Engem mondjuk nem, hogy macis, mert amilyen kemény húsú, nem löttyedt. Csak az bánt, hogy az exet mindig felhozza ellenpélda nak, aki lehet, hogy tökéletes volt testileg, de mellette mindenkivel megcsalta, pénzéből kiforgatta és amúgy 16 évvel vagyok fiatalabb annál a nőnél és velem, meg lehet jelenni, mert nem viselkedek olyan közönségesen. Ezeket ő maga mondta, nem beszélve arról, hogy házias vagyok, tudok főzni, sütni, a fizikai munkától sem riadok vissza, eléggé talpraesett vagyok és önálló. Szóval bőven van sok jó tulajdonságom.

2022. márc. 6. 19:51
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is csak tudja, hogy túl jó vagy hozzá, le akar húzni a szintjére a kis pszichopata….
2022. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
de ezek nem a te tulajdonságaid, hanem dolgok amik neki kedveznek. Ezek alapján nem mondanám szeretetnek
2022. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret.
2022. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, látom egész szépen halad az önbizalmad leépítésével. Már bizonygatod is, miben vagy jó/megfelelő. Figyelj, én mondanám neki, hogyha nem tezszem, ott az ajtó. Ha meg ez után is pampog, kiraknám. Nézd, nem ismerem a körülményeidet, de ha megteheted, tölts tőle külön pár napot. Meglátod mennyivel jobban fogod magad érezni.
2022. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!