Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy kisebb szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy kisebb szexuális problémából párkapcsolati perpatvart kavarni? Miért kombinál feleslegesen minden nő?

Figyelt kérdés
A barátnőm problémázott hogy nem nyalom elég hosszan, és nem elégül ki az aktus(ok) előtt és hogy így nem olyan “varázslatos” a szex mint amilyennek lennie kéne. A szülinapjára vettem egy tök szuper drága vibrátort hogy kielégüljön legalább a masztitól, erre kitört a hiszti. Hogy én nem foglalkozom vele, hogy én csak meg akarom venni a boldogságát, és hogy amúgy is ő jobban szeretne szex közben kielégülni velem mint egyedül, meg minek vettem vibrátort ha már az elején mondtam hogy én együtt nem akarok semmi ilyen játékot használni, és hasonlók. Most megvan rám sértődve, és mindenre visszakérdez, meg puffog... mire jó ez, most komolyan?! 28F

2021. márc. 17. 13:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%
Minek neked nő? Örülnél, hogy van kit nyalnod.
2021. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%
Felfokozott érzelmi állapotban vagy, így nem lehet értelmes eszmecserét folytatni. Nyugodj le, és majd tedd fel újra a kérdést.
2021. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
63%
Ő kielégít téged szájjal?
2021. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
78%
Nem való neked ez a lány
2021. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
77%
Te megint az vagy, aki panaszkodik, hogy a barátnője folyton szexelni akar, de ő meg inkább masztizna? :D Mert akkor tűnj már el
2021. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

3- nyilván

5- nem tudom az ki, szóval egyértelmű h nem az vagyok

2021. márc. 17. 13:26
 7/48 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs azzal probléma, hogy inkább veled szeretne kielégítő szexuális életet, nem egy vibrátorral... miért a vibrátor a megoldás, ha te nem tudod rendesen kielégíteni, pedig arra vágyik? Férfiként írom, én tuti nem vettem volna ilyesmit.
2021. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%
Látom, a hármas kolléga kérdésére igennel válaszoltál. Nos, akkor hogy lehetsz akkora önző gyökér, hogy te nem elégíted ki őt?
2021. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%

"kisebb szexuális probléma" :DDD


Ha a nőnek nincs orgazmusa az számodra az csak egy "kis probléma"? Hát gratulálok, itt a válasz. Engedd el inkább, hadd tegye boldoggá szegény nőt valaki más, hamár te képtelen vagy rá.

2021. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Mit lépnél, ha a barátnőd meg venne neked egy műpuncit, hogy old meg egyedül. ha ez neekd netán nem tetszik, akkor meg majd jön ide sírni, hogy "minden férfi...".
2021. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!