Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a barátom, ha folyton azzal nyaggat, hogy van rajtam felesleg, aminek nem örül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok formában mostanában, de azért nem is hagytam el magamat annyira, ami indokolta tenné az állandó kritizalast. Heti 3-4 alkalommal sportolok, jártam másfél hónapig személyi edzohoz is, hogy aktivizáljam magamat és újra menjen egyedül is a sport. Sajnos van egy mozgasszervi gondom, ami hátráltatott az elmúlt két évben, azért sem vagyok most a topon. Előtte heti 6-7 edzés megvolt. Akkor még nem is ismertük egymást. Azért tudni kell, hogy kB 5-6 kg felesleg van rajtam, 177 cm vagyok és 66 kg. Szerintem ez nem tragédia. Többször megkertem szépen, hogy ne tegye szóvá, hogy van pocim, de mindig megjegyzi, direkt szekál, hiába kértem, hogy fejezze be. Most már azon gondolkodom, hogy vajon tényleg szeret-e engem? Amúgy ő sem egy Adonisz, de én nem akadok fent ezen. Úgy szeretem, ahogy van.

Komolyan már nem merek előtte enni, azt is szóvá teszi, ha megeszek egy kocka cukormentes etcsokit. Ma is ebédnél szekált, hogy mennyit ettem, pedig délután fél 4 volt már és addig még csak egyszer ettem ma, aztán 6 km-t sétáltunk kutyákkal, utána pedig én még elmentem futni majdnem ugyanennyit. Nyilván éhes voltam, de egy tál húsleves, meg egy normál adag csirke paprikás nokedlivel még nem a világ vége. Ezen kívül egy almás sütit ettem még, meg egy fél banánt és ennyi, 6 után már nem eszek semmit. Mégis mindenért beszól. Nagyon rosszul esik.


Szerintetek tényleg sokat eszek? Hétköznap napi 5x próbálok enni, 3 főétkezés mellett 2 kiegészítő, ami muzliszelet, chiamag, vagy vmi gyümölcs. Kenyerfélét csak reggel eszek, húst csak hétvégén, inkább zöldségeket párolva, főzeléknek, meg sütőben sütve, esetleg zöldségfasirt formájában, sok salátát eszek, szinte minden főetkezeshez, cukrot egyáltalán nem, max hétvégén, ha van a sütiben. Glutént, tejterméket egyáltalán nem, max kecsketejből készültet, krumpli helyett édesburgunyat, meg kölest, illetve qionat eszek. Tényleg figyelek szerintem, nem zabalok, pizzát, meg hamburgert, chipeket, meg csokit, nem is ehetek ilyeneket a glutén meg a tej miatt. Disznóhúst szintén nem eszek. Csak halat, marhát, birkát, meg csirkét, de azt is csak hétvégén.


2022. márc. 6. 19:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Te nem túlsúlyos vagy, hanem anorexiás. Ha semmi izom nem lenne rajtad, akkor se lenne sok a 66 kiló 177 centihez! Réka, te vagy az?😉

Mérleget, pasit kidobni, az a megoldás.

2022. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem normális ahogy korlátozni próbál!
2022. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#10 Így is csak hétvégén találkozunk...


# Nekem még van azért fenekem. 😅 És tényleg van rajtam háj, de azt is hozzá kell tenni, hogy ezen a hétvégén sokkal látványosabban meg voltam dagad va, mert épp megjott, ilyenkor fel vagyok dagadva, puffadva, tiszta víz vagyok, tudom, hogy ez nem vonzó, de mit csináljak? Kérdeztem, hogy egyetlen exenel sem volt ilyen? Közölte, hogy ilyenről még nem hallott és nem nem egy 20as, 30as, de még csak nem is egy 40es férfiról van szó. Nem is értem...

2022. márc. 6. 20:11
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"ilyenkor fel vagyok dagadva, puffadva, tiszta víz vagyok"

Mint minden nő. Ilyen a menstruáció. Ha valaki nem tudja elfogadni, akkor b...on meg egy szobrot, azokat tökéletesre csinálják, és nem változik kőtestük a ciklusuk hatására.

2022. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
Uhh, én pont ilyen arányokkal tiszta gebe voltam (na jó, +1 cm a magasságom). Aztán szültem, és rajtam maradt 6 kg, és most végre nőies formáim lettek, a férjem kérte is, hogy ne fogyjak vissza arra a súlyomra, ha nem muszáj, mert sokkal szexibb ez így. Én is jól érzem magam így. Szóval nem, nem vagy dagadt, a barátod bunkó, és senkinek sem kell külalakban megfelelned, csak magadnak. Azzal a pasival, pedig, aki így áll a testemhez, tuti nem terveznék hosszú távra. Mit fog akkor szólni, ha mondjuk egy terhesség alatt +10kg felszalad, striás lesz a bőröd, megnyúlnak a melleid, stb.? A test változik, a társam testéhez szeretettel fordulok, ami nem zárja ki a segítő, építő kritikát, de az amit a párod csinál, az egész egyszerű terror.
2022. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hogy nem szeret igazán, de nem is becsül meg. Oké, lehet, hogy van rajtad egy picike felesleg és épp nem vagy a top formádban, de rendszeresen sportolsz, egészségesen eszel és nem is sokat, csak nem sanyargatod magad. Ennél többet mégis mit vár? Nagyon nem jogos, hogy folyton ezzel piszkál, főleg mert nincs is miért. Nem lettél túlsúlyos és nem is hagytad el magad. Ha szeretne, akkor támogatna, dicsérne és bíztatna, nem folyamatosan csesztetne a semmiért. Ezzel csak rombolja az önbizalmad, a testképedet és az evéshez való viszonyodat.

Ha ő tökéletes formában lenne se lenne ez elfogadható, de így meg még nevetségesebb, amit csinál. Biztos, hogy kell ez neked? Jobbat érdemelsz ennél. Olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy, akkor is, ha nem minden tökéletes és aki megbecsül. Ez sose felejtsd el.

2022. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Közölte, hogy ilyenről még nem hallott és nem nem egy 20as, 30as, de még csak nem is egy 40es férfiról van szó. Nem is értem..."


??? DObd ki a vénembert. Leépíti csak az önbizalmad. Ő aztán végképp nem lehet egy matyóhímzés az ő korában :D

2022. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Hány évesek vagytok? Legalább van 600 milliója ha ennyire brutálisan viselkedik veled a 6 kiló miatt.
2022. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 173 cm-el vagyok ennyi, mivel nehéz fizikai munkát végzek arányos a testalkatom. Te rohadt jól nézhetsz ki! Ne hidd el a hülyesêgeit!
2022. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!