Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb ideje párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje párkapcsolatban élők! Ti mit tennétek, ha incelek lennétek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a többségi társadalom tagjaihoz, párkapcsolatban élőkhöz szól a kérdésem, azokhoz, akik fénysebességgel érkeznek mindig, ha inceleket kell köpködni, gyalázni, sértegetni.


Ti mit tennétek akkor, ha nem lennétek ilyen szerencsések, hanem incelként, sikertelen, hátrányos külsővel rendelkező, esetleg sorozatos csalódásokat átélt, letargikus emberként kellene élnetek, és mondjuk így néznétek ki:


[link]


Vagy így:


[link]



Azért kérdezem, mert rendszeresen előkerül az egyéni felelősség, mint legfőbb, sőt, egyetlen ok. Itt a lehetőség megosztani, hogy 2-3-5-10 éves távlatban mit tennétek a helyünkben, hogy megfordítsátok az életeteket, növeljétek az esélyeiteket és a kezetekbe vegyétek az irányítást.



2022. márc. 12. 14:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
Règ felakasztottam volna magamat, de szerencsère már a 3. fèrjemmel vagyok, nem voltam egyedül az utóbbi 25 èvben. N
2022. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Híres incel??? Mi van?
2022. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

#21 Legalább őszinte vagy, sokaknak még ez sem megy :D


#22 [link]


[link]

2022. márc. 12. 16:25
 24/32 anonim ***** válasza:
23%
A szakállas képen sokkal normálisabb néz ki a híres incel is. Mondjuk a haja még mindig szar, és nem ilyen körszakállat növesztenék a helyében, hanem ilyen rendes "vikingeset", mint ami mostanában divat.
2022. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
3%
Igen őszinte vagyok kèrdező, iszonyat csúnya mind a kèt pali, hiába is mondják itt hogy a vörös nem az.
2022. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

25

Nem tudom szólt e már valaki, hogy eltérő ízléssel rendelkeznek az emberek.

2022. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Feljönnék a gyikre hisztizni, és szidni a nőket. Az köztudottan beválik😉

Amúgy már leírták, mit kéne kezdeniük magukkal. Bármelyiküknek lehetne nője. Nekem egyik se kéne, mert rohadt válogatós vagyok. De egyik gyönyörű barátnőm 10 évig volt egy egyeshez hasonlóval. Ő mondjuk igényesebb volt, és belsőleg is eléggé rendben. A srác hagyta ott egy másik nő miatt, aki azóta a felesége, gyerekeik vannak. Egy másik barátnőm 10+ éve van egy másodikhoz nagyon hasonlóval. Nekem nem jön be a természete, de sok nőnek igen, odavannak érte, szóval, ha nem lenne a barátnőm, akkor se maradna egyedül. Ebből is látszik, ha nem olyan hányadék a természetük, mint az itteni inceleknek, nem csak lehet nőjük, hanem maguknál sokkal "magasabb kategóriájú" is lehet, ahogy ti mondjátok.

2022. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Az első srác megpróbálhatna felszedni pár kilót, és elmenni a fodrászhoz. A második fogyhatna kicsit, és szintén fodrász, ennyi a titok.


Amúgy, nem mondom, hogy jóképűek ezek a srácok, de ennél sokkal csúnyább ismerőseimnek is van felesége és családja, szóval nem lehet csak a külsőre fogni a sikertelenséget.

2022. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Laylah ***** válasza:
100%

Ha nem lennék bő 4 éve kapcsolatban, még mindig Angliában élnék (bár lehet, hogy azóta átköltöztem volna Írországba), elmélyülve a bőrművességben mint hobbiban és csiszoltam volna a tudásomat, amikor időm volt rá.

Én mondjuk egy külön "állatfaj" vagyok kapcsolatok szempontjából. Kezdjük ott, hogy egész életemben kövér voltam, a legrosszabb időben 105 kg-t mutatott a mérleg a 165 centimhez. Szép sem vagyok, jobb napjaimon egy erős átlagos, rosszabbakon szerintem elég csúnyácska. Mégis, közel 18 éves korom óta nem telt el úgy egy év sem, hogy ne lett volna valakim, ráadásul úgy, hogy soha nem kerestem párt. Nekem ez az egész társkeresősdi, randizósdi teljesen idegen. Egyszerűen csak összefutottam emberekkel random helyeken, megkedveltük egymást, majd kialakultak az érzelmek.

Azért írtam ezt le, mert erre utalok, mikor azt írom, hogy ez akkor sem változna, ha incel lennék. Hiszek abban, hogy nem véletlenül találkozom emberekkel, és akinek az életemben a helye, azzal össze fogok futni valamilyen úton-módon anélkül, hogy kétségbeesetten kutakodnék utánuk.


A második srác egyébként szerintem rendben van, szimpatikus, és ha tanácsot kérne, annyit mondanék, hogy talán jól állna neki a viking stílus.

Az első srácnak pedig irtó nagy szüksége lenne egy fodrászra és némi arcszőrzetre. Amit linkeltél a 23-asban, a knowyourmeme oldal, onnan tovább böngésztem a feltöltéseire, találtam további képeket. Ő legalább ötletel, hogy hogyan változtathatna magán. 20 képet találtam, némelyik csak poén volt, némelyik gagyi, de ez a három szerintem egészen jól állna neki.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

2022. márc. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

#29! Jesszus! És még azt mondják ezek az Isten barmai, hogy nem lehet segíteni a külsőn, csak azért nincs nőjük. Ki ne találják már, hogy pl.a harmadik képen lévő külsővel nem állna szóba vele senki. Teljesen normálisan néz ki.

#27

2022. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!