Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb ideje párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje párkapcsolatban élők! Ti mit tennétek, ha incelek lennétek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a többségi társadalom tagjaihoz, párkapcsolatban élőkhöz szól a kérdésem, azokhoz, akik fénysebességgel érkeznek mindig, ha inceleket kell köpködni, gyalázni, sértegetni.


Ti mit tennétek akkor, ha nem lennétek ilyen szerencsések, hanem incelként, sikertelen, hátrányos külsővel rendelkező, esetleg sorozatos csalódásokat átélt, letargikus emberként kellene élnetek, és mondjuk így néznétek ki:


[link]


Vagy így:


[link]



Azért kérdezem, mert rendszeresen előkerül az egyéni felelősség, mint legfőbb, sőt, egyetlen ok. Itt a lehetőség megosztani, hogy 2-3-5-10 éves távlatban mit tennétek a helyünkben, hogy megfordítsátok az életeteket, növeljétek az esélyeiteket és a kezetekbe vegyétek az irányítást.



2022. márc. 12. 14:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

A 3. képen "szedett is magára", meg sokkal jobb a haja, a szakáll kötelező neki. Teljesen rendben van.

Reméljük a fogai is jók.

2022. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem "incel" volt, ha az az incel jelentése, miszerint nem talál magának barátnőt, és kezdi ezért utálni magát és a nőket...

A nőket azért nem utálta, de kialakult már benne egy félelem, már nem mert kezdeményezni, mert folyamatosan elutasították.

Nem a külseje miatt utasították el, kifejezetten jóképű.

Inkább azért gondolom én, mert ilyen jófiús, semmi vagányság és rossz fiús sárm nincs benne, nem nyomul, illedelmes.

Én kifejezetten ezt szeretem, én soha nem vonzódtam a rossz fiús, vagány csávókhoz.

Mindenesetre, én hívtam el őt randizni, én kezdeményeztem, azóta már házasok is vagyunk 6.éve.

Tehát, nem hiszem hogy lehetetlen lenne egy "incelnek" párkapcsolatot kialakítania.

Főleg, hogy a második képen lévő srác kifejezetten hasonlít az én férjemre, én eléggé bírom a mackós pasikat, az én párom nem kifejezetten mackós, de nem vékony.

Illetve nekem nagyon tetszenek a szőke-vörös hajú férfiak, a páromnak is vöröses szőke a haja.


Az első srácról van egy másik kép, ahol körszakálla van, na ott teljesen jól néz ki. Nekem leginkább azért nem tetszene, mert nagyon vékony és mert sötét színű a haja, de hát ez saját ízlés, hidd el hogy a te szerinted nagyon csúnya ember is talál magának párt, mert tetszik valakinek.

2022. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!