Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mentség arra amit mondott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mentség arra amit mondott?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött hozzánk a párom, most sikerült végre munkát találnia, de már előtte is itt lakott heti 4-5 napot. Nekem a szüleimnél van egy külön lakrészem, mivel még tanulok, tehát nem közvetlenül a szüleimmel élünk együtt. Állandó probléma nálunk az összeköltözés óta, hogy nehezére esik nekem bármiben is besegíteni, úgy, hogy igazából nincs semmi dolga, mint heti 4 nap elmenni dolgozni. Én dolgozok, tanulok, vezetem a háztartást, tudtára adtam, hogy túlterheltnek érzem magam és jólesne a segítsége. Be is segít néhány dologban, de végig úgy, mintha valaki kényszerítené. Egyik nap megkértem hogy vigyen be munkába, mert nem fogok időben végezni, és egyébként semmi dolga nem volt, ezután passzív-agresszívan viselkedett, az üzemanyag árral dobálózott, eltolt magától érzelmileg, testileg, csenddel büntet. Nos, nálunk teljesen ingyen és bérmentve lakik, kaját meg ilyesmiket fizet egyedül. Röviden összefoglalva pár napja ezen veszekszünk, eleinte normálisan megpróbáltam vele megbeszélni, de csak rám hárít mindent, megsértődik, nem válaszol, nem képes magába nézni. Mikor kiborultam teljesen több napnyi szenvedés és érzelmi hidegség után, már sírtam és kiabáltam vele, elmondtam a véleményem. Ekkor a fejemhez vágott több dolgot, többek közt hogy nem normális, szánalmas és idióta vagyok. Ezt később az idegességgel, dühvel, indulatokkal magyarázta. Szerintetek ez mentség arra amiket mondott? Emellett mit gondoltol erről az egészről?

2022. márc. 15. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő soha nem fog segíteni. Sajna egy megoldás van külön kell kiöltözni. Nem érett az együtt élére. Ezt férfiként mondom.
2022. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pontosabban az volt a magyarázata a dühre is, hogy én "felbasztam"...
2022. márc. 15. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Beköltözött, elköltözhet. Vége.
2022. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentség, és sokat mondó a korábbi viselkedése is. Ő nem vendég, meg kellene osztanotok a házimunkát, ha nincs pénze benzinre, akkor mondja azt, a több napig duzzogás meg gyerekes.
2022. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak az exemről írnál, ugyanilyen pasi volt ő is :D

Csenddel büntetett, ha elmondtam tök jogosan hogy valami nem tetszik akkor azzal felmérgeltem és még én voltam a szar.

Azt éreztem hogy halálosan szerelmes vagyok ebbe a srácba, majd kb 1 hete szakított velem. Már az első nap sokkal jobban éreztem magam, azóta meg pláne.

Szerintem szakítanod kéne, ki fogsz készülni lelkileg

2022. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan ez a pasi kell neked? Egy cseléd vagy mellette és ebben te is legalább annyira hibás vagy! Hol van az önértékelésed?! Miért elégszel meg ennyivel?! Nagyon sajnállak, de amíg a szemellenző van a szemeden, addig bajban leszel.

Ezt a pasit fénysebességgel kéne kitenni és magadba fektetni, hogy legközelebb ne forduljon ilyen elő.

2022. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem mondanám, hogy hagyom, vagy hogy szemellenzős lennék, akkor nem veszekednénk ezen több napja, igenis kiálltam magamért. Eddig a szüleivel élt, megértem, hogy neki ez az egész új és hagytam neki időt is, de eddig bírtam, tegnap már kiküldtem a szobából aludni, tudtára adtam azt is, hogy döntse el, hogy mit akar, nem kötelező itt laknia és velem lennie. Csak nem akarom hagyni, hogy ezért menjen tönkre a kapcsolatunk, próbálom vele megbeszélni, de leírtam, hogy reagál ezekre és tanácstalan vagyok, én mindent megpróbáltam. Nem fogom ezt hosszútávon csinálni, de még megpróbálnám valahogy megoldani, ha egyáltalán ezt meg lehet. Én azokon a jelzőkön, amivel illetett engem, jobban fennakadtam, pláne hogy a teljes kiborulás szélén álltam és még úgymond "belém rugott" párat.
2022. márc. 15. 16:50
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Az ingyenélő élősködők valahogy mind ilyenek hogy még nekik áll feljebb ha vmit nyujtani kéne és még ők érzik magukat lehuzva.


Hanyan elhordtak engem is aranyásónak csak mert kérni mertem a rezsibe vagy lakberbe holott nalam henyéltek folyton en vagyok a vendegfogado azexualis szolgaltato már ezt érzem.



A mostani is teljesen ingyen él nálam neha hoz kenyeret es ennyi, és még ő vágja a kepembe hogy nekem csak a pénz számítana.


Valahogy nagyon nem jol csinálok en se vmit ha már az osszes pasim ilyen.

2022. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
*hányan
2022. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
már ne is haragudj, de nevetséges, hogy ő ingyen tesped nálad, és még te ganézol? elmehet a büdös p*csába, minek kellett ezt megengedned neki? alapból úgy költözhetett volna, hogy a tudtára van adva, hogy nem besegítgetés van mint az ovisoknál, hanem MUNKAMEGOSZTÁS! és legyen hálás, amiért ingyen ott lakhat. kit érdekel, hogy anyuci kiszolgálta? ha elég nagyfiú kapcsolatosdit játszani, akkor a felnőtt élet fenntartásához is legyen nagyfiú. hihetetlen milyen pofátlan, tróger alakok vannak...
2022. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!