Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen megváltozott mit tennétek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfival lassan 6 éve. 4 éve együtt is élünk. Az elmúlt 1 évben teljesen ki fordult magából az elején nem volt ilyen…

Mindent én csinálok, főzés mosogatás bevásárlás,fűnyírás,autómosás stb.

Folyton bántó szavakkal illet. Pl. Te szerencsétlen egy jó szava sincsen hozzám. Elkezdett mostanában zsarolni is, bármit kérek tőle például vigye be a tányérját a csapba morog érte. Ráadásul gép függő is lett amellett hogy trehány, alig lehet elrángatni a számító géptől. Lassan mar fogat sem mos…A hosszú hétvégén vendégek voltak nálunk. Kértem, hogy kivételesen segítsen megágyazni, erre bele vert a falba és azt mondta a következő ököl a tiéd lesz…fáradt vagyok nagyon mivel 5 embert szolgáltam ki ( párom családját egész hétvégén) ( a szex is már csak muszájból megy úgy érzem magam mintha kötelező lenne és én csak egy bábu vagyok aki elviseli) kétségbe vagyok esve hogy milyen emberrel élek együtt.

Félek is, de valahol szeretem és azt vallom hogy egy kapcsolatot nem eldobni kell hanem megjavítani, de ha szóvá teszem neki hogy ezek a dolgok zavarnak csak el hord mindennek meg hogy túl érzékeny vagyok. Ti mit tennétek? Ha szét megyünk sajnos nem hozna túl jó anyagi helyzetet sem…


2022. márc. 15. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Szoval a pénze miatt vagy vele mi?
2022. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a pénze miatt… én sokkal jobb anyagi helyzetbe vagyok mint ő….
2022. márc. 15. 16:27
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

"Ha szét megyünk sajnos nem hozna túl jó anyagi helyzetet sem…"


Akk ez mit jelent?

2022. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak annyit hogy mehetnénk albérletbe és el kellene adni a közös házat.
2022. márc. 15. 16:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Abban teljesen igazad van hogy előbb meg kell javítani egy kapcsolatot. Viszont ehhez 2 ember kell. Ha ő nem hajlandó rá akkor te a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem lesz jobb semmi.

Szakíts vele, mielőtt tettlegességig fajul a helyzet

2022. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Akk irány az albi, mi a gond ezzel? Csomó új lehetőséged lesz jobban dönteni
2022. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg unott sikertelen depresszios.

Gondolom karriert se épit csak van. Es élete sincs.

2022. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el neki ezt, és hogy ez így nem normális, ha hajlandó belátni, változtatni, akkor még 1 esélyt megér. Amennyiben elutasító, akkor szakítás, ház eladás.
2022. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 harebell ***** válasza:
100%
Leültetném egy nagyon komoly beszélgetésre, elmondanám, hogy szeretem és meg szeretném javítani a kapcsolatot, de ehhez ő is kell. Ha együttműködő és hajlandó dolgozni velem a kapcsolaton, oké, ha nem, akkor viszont el fogom hagyni. Ha már erre a beszélgetésre se jól reagál, megsértődik, hárít vagy elzárkózik, akkor gyakorlatilag azonnal szakítanék. Mindez amúgy nálam akkor történt volna meg legkésőbb, amikor először fenyegetőzött erőszakkal.
2022. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog javulni. Egy függő ember bele üt a falna és fenyegetőzik, akkor tényleg tied lesz a következő öklös. Királynak érzi magát. Költött el egy kis időre. Mozdítsd ki a komfort zónájából. Ezt pasiként mondom.
2022. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!