Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen megváltozott mit tennétek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfival lassan 6 éve. 4 éve együtt is élünk. Az elmúlt 1 évben teljesen ki fordult magából az elején nem volt ilyen…

Mindent én csinálok, főzés mosogatás bevásárlás,fűnyírás,autómosás stb.

Folyton bántó szavakkal illet. Pl. Te szerencsétlen egy jó szava sincsen hozzám. Elkezdett mostanában zsarolni is, bármit kérek tőle például vigye be a tányérját a csapba morog érte. Ráadásul gép függő is lett amellett hogy trehány, alig lehet elrángatni a számító géptől. Lassan mar fogat sem mos…A hosszú hétvégén vendégek voltak nálunk. Kértem, hogy kivételesen segítsen megágyazni, erre bele vert a falba és azt mondta a következő ököl a tiéd lesz…fáradt vagyok nagyon mivel 5 embert szolgáltam ki ( párom családját egész hétvégén) ( a szex is már csak muszájból megy úgy érzem magam mintha kötelező lenne és én csak egy bábu vagyok aki elviseli) kétségbe vagyok esve hogy milyen emberrel élek együtt.

Félek is, de valahol szeretem és azt vallom hogy egy kapcsolatot nem eldobni kell hanem megjavítani, de ha szóvá teszem neki hogy ezek a dolgok zavarnak csak el hord mindennek meg hogy túl érzékeny vagyok. Ti mit tennétek? Ha szét megyünk sajnos nem hozna túl jó anyagi helyzetet sem…


2022. márc. 15. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ebből szakitás lesz. és muszáj is
2022. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Megmondanám neki ha nem változtat magán és a viselkedésén akkor ott hagyom a fenébe és keresek olyat aki értékel.
2022. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"egy kapcsolatot nem eldobni kell hanem megjavítani"


Ebben van igazság, de nem mindegy, mi a probléma. Illetve az sem, hogy mindketten meg akarjátok javítani, vagy csak te. Szerintem ő sajnos jól elvan...

2022. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszél veled, mint más a kutyájával plusz ha őfelségének be kéne agyaznia, akkor belever a falba és megfenyeget, hogy a következő a tied lesz??? Hat én ebben a pillanatban bsztam volna ki, mint macskát szarni. Azért álljon már meg a menet!
2022. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

de valahol szeretem és azt vallom hogy egy kapcsolatot nem eldobni kell hanem megjavítani,


Mit akarsz azon megjavítani TE, amit ő b*szik el nap mint nap? Ágyazzál be, tedd szét a lábad, vidd a mosatlanját a mosogatóba, szolgáld ki a családját és lehetőleg a lábad is tedd szét, mert megint megfenyeget, hogy következőre te kapsz ököllel.


Eszednél vagy amúgy, te nő?


Ne aggódj ő nem szeret téged, csak használ, mert eltűröd a marhaságait meg az agresszivitását. Csak nehogy be is váltsa. Qrva gyorsan költöznék el és szabadulnék a közös háztól, mielőtt én kapom a párját.

2022. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!