Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg párom hogy válltson munkahelyet és vállaljon másodállást?

Figyelt kérdés
Most nettó 200 körül keres ami elég szánalmas fizetés de szerintem neki megfelel. Én egy kényelmes életet akarok élni, hogy pl nekem ne kelljen dolgozi, csak a háztartással kelljen foglalkoznom.
2022. márc. 22. 16:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Kamu kérdés :)
2022. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%

Beszéld meg vele, lehet ő nem vágyik háztartásbeli nőre sem. De célszerűbb lenne másik párban gondolkoznod valószínűleg.

Remélem trollkodsz.

2022. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Én a hagyományos családmodell híve vagyok, de azt így nem lehet megvalósítani nettó 200ból
2022. márc. 22. 16:51
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok. Anya se dolgozott hanem minket nevelt és háztartasbeli volt, Apa meg biztosította az anyagi hátterét. Én abba hiszek ez a férfi dolga, a nőé meg a háztartás és a gyereknevelés
2022. márc. 22. 16:53
 5/32 anonim ***** válasza:
99%
Ezek szerint ő nem ebben hisz, keress mást aki hajlandó erre. Bar megmondom a frankot nem tudom miért vonzó számodra az anyagi kiszolgáltatottság.
2022. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a szülei b.ták el, miattuk nem vitte többre. De téged sem tanítottak sokmindenre...
2022. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Anyagi kiszolgáltatottsag? Tudod ezt úgy hívják hogy klasszikus családmodell. Működött is ezer évig csak aztán a liberalizmus és globalizmus meghülyítette az embereket.
2022. márc. 22. 16:58
 8/32 anonim ***** válasza:
98%
Akkor amikor anyukád titeket nevelt más világot éltünk. Ma már a hagyományos családmodellhez hozzátartozik hogy a nő is dolgozik. + kevesen engedhetik meg hogy ez nem így legye, + a nőnek is igénye van rá hogy érvényesüljön a fakanálon és a gyereknevelésen kívül. Szerinted elbuknád a párodat ha ezt ilyen módon kérnéd Tőle. Ő dolgozzon ezerrel, két munkát vállalva is, Te meg otthon lógatnád a lábad. Mert kb az lenne ha a gyerekek egész nap az iskolában/óvodában lennének. Manapság nem kell otthon főzicskélni, mindenki eszik ott ahol dolgozik, este pedig egy könnyű vacsora, akár bárhol.
2022. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Ezer évig működött. Most másik "ezerév" van, amiben kevésbé működik...
2022. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
na menjel szepen dolgozni te is.
2022. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!