Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg párom hogy válltson munkahelyet és vállaljon másodállást?

Figyelt kérdés
Most nettó 200 körül keres ami elég szánalmas fizetés de szerintem neki megfelel. Én egy kényelmes életet akarok élni, hogy pl nekem ne kelljen dolgozi, csak a háztartással kelljen foglalkoznom.
2022. márc. 22. 16:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
97%

"neki megfelel"

Ha ennyire más az elképzelésetek, akkor egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók.

2022. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

"a nőnek is igénye van rá hogy érvényesüljön a fakanálon és a gyereknevelésen kívül"


Ezért mondtam hogy a liberálglobalizmus megbolondította az embereket ezért is nem hisznek már sokan a hagyományos családmodellben ami tragikus.

Nekem soha nem volt más vágyam mint háztartást vezetni és gyereket nevelni, számomra ez a karrier.

2022. márc. 22. 17:04
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
nagy karrier😂😂 te is hasznos tagja leszel a tarsadalomnak
2022. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%

Ha ez nem kamu kérdés: mióta vagytok együtt?

Ezt eddig nem beszéltétek meg vagy mi a túró?

Teljesen más az elképzelésetek akkor.

2022. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a vágyad, akkor olyat keress, aki szintén hasonlóban gondolkodik és nem zavarja, ha neki kell eltartania.
2022. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nettó kétszázból épphogy magát eltartja a kérdező párja,ha saját lakásban él.

Ettől függetlenül kérdező,nem egymást keresitek.

2022. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%

Könnyebb lesz, ha olyan pasit keresel, aki eleve jómódú és tenyerén hordoz. Ő nem fog változni.

Igen nagyon fontos dolog a pénz, lehet lepontozni😀

2022. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Talán ne azt mondd neki, hogy “Béla, csinálj már másodállást, mert kevés a lóvé”, hanem üljetek le és mondd el neki, hogy te a klasszikus családmodell híve vagy, nem szeretnél dolgozni, csak gyereket nevelni és háztartást vezetni, de úgy érzed, hogy a jelen fizetése mellett nem lehet.


De van egy olyan tippem, hogy a párod nem a klasszikus modell híve:D


Nekem sose kellene ilyen élet, de ha ez neked jó, akkor hajrá. Csak olyan partnert kell keresni, aki hasonlóan gondolkodik.

2022. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%
Hagyományos családmodell híve vagy az...mondjuk ki, lusta vagy, a másik még vállaljon másodállást is, te meg egész jól ellenél otthon, internet, tv, sorozatok stb. Azt ne mondd, hogy egész nap takarítanál, meg főznél! Ezeket pár óra alatt le lehet tudni, de lehet, hogy sok is lenne rá a "pár" óra.
2022. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress mást, aki hasonlóan gondolkodik, mint te.
2022. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!