Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg párom hogy válltson munkahelyet és vállaljon másodállást?

Figyelt kérdés
Most nettó 200 körül keres ami elég szánalmas fizetés de szerintem neki megfelel. Én egy kényelmes életet akarok élni, hogy pl nekem ne kelljen dolgozi, csak a háztartással kelljen foglalkoznom.
2022. márc. 22. 16:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
17, igen es a kiscsaj valószínűleg nem engedhet meg magának pénzes palit
2022. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%
Amugy sztem valid lehet a klasszik csaladmodell ha van legalabb 3 gyerek, na de addig? Napi 8-10 orat melozok megis rendbe tudom tartani a lakast...
2022. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem az kamu a sztoriban, hogy ez az életcélod. Hanem az, hogy nem ilyen társat kerestél.

Aki ebben a modellben hisz, az eleve ilyen párt keres, és eleve már a randik elején megbeszélik ezt.

2022. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mivel te otthon akarsz maradni, ezért váltson a párod munkahelyet, még akkor is ha szereti a jelenlegit, hogy több pénzt keressen, és neked kényelmes legyen? Ez így elég szánalmas tőled.
2022. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem válts embert és keress olyat aki eltart téged. :) Hidd el vannak olyan öregemberek akik biztos elfogadnának, neked csak annyi lenne a nehézséged, hogy néhanapján levetkőzz nekik, lehet még takarítanod sem kellene, mert ha jót fogsz ki, lesz takarítónője is. Tudod az ilyet nem sok választja el attól aki az útszélén keresi magának a pénzt. A különbség az, hogy aki az útszélén van, legalább a saját pénzén él, nem másén.
2022. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem azt nem teszed hozzá, amikor a liberalizmus számlájára írod, hogy a nők dolgoznak, hogy nagymamám kézzel mosott, kézzel mosogatott, nem volt porszívója, akkoriban heti 6 napot dolgoztak. A ruhájukat, terítőket, párnahuzatokat, takarókat gyakran kézzel hímezték. A sapkákat, sálakat, kesztyűket, pulóvereket otthon készítették. Nagyon körülményes volt a menstruáció kezelése és sokat szültek a mai nőkhöz képest, több szövődménnyel.


Szerintem fordítva van. A nőknek nincs elég tennivalójuk otthon, ezért egyre több idejük marad a karrierre. Főleg, hogy ma már a férfiak házimunkájának nagy része is megszűnt (otthon készített bútorok, közösen épített házak, hétvégiházak karbantartása, hólapátolás stb.), a fizikai munkát sok esetben szellemi váltotta ki, amitől fizikailag kevésbé fáradnak ki, ami miatt többet be tudnak segíteni a párjuknak.

2022. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha viszont te vagy az a kérdező, aki elvárta a párjától, hogy gyerek mellett menjen melózni úgy, hogy még a háztartást is vezesse, akkor próbálj meg gondolkozni is.
2022. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
Vicces vagy. Keress másik (gazdag) pasit, aztán csodálozz ha mikor csoffadt idős leszel majd kidob csupasz seggel az utcára, mert semmid nem lesz a világon. Aztán mehetsz majd hajléktalanszállóra.
2022. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj, Kérdező, de a hagyományos családmodelledet jó egészséggel lehúzhatod a vécén. "Másfél" fizetésből nagyon nehéz ezt összehozni (tudom, mert próbáltam), és ha magamból indulok ki, nem is igazán akarnám. Engem nem kell kiszolgálni, rám nem kell főzni, nem kell mosni, takarítani. Ennek a jegyében nagyon hamar azon kapnád magad ha nekem ezt felvezetnéd, hogy félúton jársz arrafele, ahonnan jöttél. Felnőtt nő vagy. Ennek megfelelően tessék felvenni a munkát, mint más normális ember!
2022. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért szakadjon meg h te otthon mereszd a pi,csád?? Már alapból rossz helyen keresgélsz. Van ilyen pasi amilyenre te vágysz, a kérdés te vajon olyan kategóriájú csaj vagy e akinek összejöhet egy ilyen jó parti? Gondolom nem 🙂
2022. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!