Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg párom hogy válltson munkahelyet és vállaljon másodállást?

Figyelt kérdés
Most nettó 200 körül keres ami elég szánalmas fizetés de szerintem neki megfelel. Én egy kényelmes életet akarok élni, hogy pl nekem ne kelljen dolgozi, csak a háztartással kelljen foglalkoznom.
2022. márc. 22. 16:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
95%
Javaslom egy 41 éves szingli kollégámat, aki ha modell alkat vagy, szívesen eltart. Helyileg Székesfehérvár. A lényeg, hogy lehessen téged mindenkinek mutogatnia, hogy milyen jó nő a csaja.
2022. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én vagyok az anyagi kiszolgáltatottságos komment. Ja sokáig működött, csak éppen sokáig, sok helyen a nőknek kuss volt a nevük. Nagyon fa@za élet :D de ha neked ez kell, szíved joga. Hogy a kérdésre válaszoljak, a parodnak nyilván nem ezek az elképzelései. Keress egy olyan manust aki szinten így gondolkodik, de aztán ne nyígj itt gyakorin, hogy úgy kell kuncsorogni a pénzért :D
2022. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!