Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a feleségem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a feleségem meg a barátnője is?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg vagyunk mi egy pár két kisgyerekel. Én vagyok a férj én azt gondolom megosztjuk a feladatokat a családban én keresem a pénzt van egy fő állásom mellette építgetem a saját vállalkozásom. Otthon a ház körül a kertben mindent én csinálok. Foglalkozom a gyerekekkel is pelenkázók ha kell még ettetem játszok velük stb. Feleségem otthon van a gyerekekkel ellátja őket moss főzz takarít ő sem unatkozik. Van egy másik pár kb ugyanez gyerekek nélkül. Na most a feleségem és a barátnője folyamatban cseszegeti ki ki a saját párját hogy nem segít eleget és mindent nekik kell csinálni. Próbáltam meg beszélni hogy ezt én nem így látom. Nem igazán értett meg a fejébe/fejükbe vették hogy ők ki vannak használva és egy mást hergelik gyakorlatilag. Nem igazán értem mi bajuk.

2022. márc. 25. 06:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

Az, hogy pelenkázol és fürdetsz, alap, sőt elenyésző része a gyerekkel való foglalkozásnak.

A kerti munka sem egy mindennapos dolog, füvet vágbi és metszeni nem kell folyton, ellenben jigoaan van kiakadva ha mosogatás, mosás, teregetés, porszivózas, minden benti házimunka rá marady mert "hát te a kintieket megcsinálod" felkiáltással.

2022. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
Jaj, szuperek a kb írástudatlan vállalkozók..
2022. márc. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Többet nem tudsz,mint hogy megpróbálsz erről beszélni vele,de ezen már túl vagy..

Ennyi információból nehéz eldönteni,hogy kinek van igaza.

Az egyeshez még annyit fűznék hozzá,hogy a kert mérete sem mindegy.

Heti fél napot simán el lehet tölteni egy olyan gondozott kertben is,amit nem kell kapálni és telepített öntözőrendszer van benne.

Nekem például nagyon sok időmet elveszi, pedig nem nagy.

2022. márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

"Én keresem a pénzt" "építgetem a vállalkozásomat" ő meg 24 órában hallgatja a hisztit, orrot töröl, pelenkázik, pürésít/pépesít, letöröl/feltöröl, kisikál/lesikál...sosincs vége. És kvára nincs benne sikerélmény. Egy kupac kivasalt ruha nem sikerélmény. Egy megfőzött vasárnapi ebéd sem az. Monoton.

Engedd el az asszonyt egy hosszúhétvégére a barátnőjével és állj bele a szerepébe.

Utána megérted.

2022. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg neki hogy cseréljetek, te otthon maradsz a gyerekekkel, ellátod a háztartást, ő elmegy dolgozni, keres annyit hogy jó színvonalon eltartson 4 embert, plusz övé minden kerti munka, pluszban munka után segítenie is kell a gyerekekkel.
2022. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy "kedves feleségem, közös problémáinkat közösen oldjuk meg, egyikünk se beszéljen kifelé a házasságból".
2022. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, elmesélnéd, hogyan telnek pl. az estéitek? Mert ha munka után - "egész nap dolgoztam, én keresem a pénzt" - leülsz a tévé elé, és az asszonyra még 3-4 órányi esti műszak vár, joggal lehet rád dühös.

És általában ez szokott történni.

2022. márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%
Itt a karrierrol van szo. Akie a penz, aze a hatalom. A gyerekneveles nem csak gondozasbol all, joreszt aghodalom, felfedezes, allando dontesi helyzet es dontesi faradtsag, tehat mentalis stressz. Plusz ejszakazas, amivel a foglyokat is kinozzak, itt se sokkal jobb. Plusz az elvarasok stressze, a hazimunka stressze. Na meg hogy o nem lep elorebb, ezert semmi penzt nem kap. A legtobb amit megtehetsz, hogy a hazimunkat leveszed a vallarol es nem tamasztasz elvarast, plusz adsz neki fizetest es lehetove teszed hogy eljarjon kepzesre, tanfolyamra ami erdekli. Tehat cegyel otthonra mosogatogepet, szaritogepet, mindenfele automata fozoedenyt, robotpirszivot, mindenfele kutyut amivel konnyu minden. Akar takaritono is szobajohet kethetente a surolashoz, wc pucolashoz,ablakmosashoz. A mosast vidd patyolatba stb. Ezen felul a szamlajara utalj penzt a fizetesedbol es hatarozz meg szabadidot amikor felufyelsz a gyerekre. Ja...csakhogy beked ilyen nincs mert a vallalkozasod epiteed, magad tolod elore, ezert erzi h ki van hasznalva.
2022. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%
Itt csak a gyereket elkényeztetett, magukat agyon hajszoltnak gondoló nők válaszolnak neked,. Meghalnának, ha úgy kellene élniük, mint nagyanyáinknak.
2022. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%
Kárhatóan többnyire unatkozó panelprolik válaszolnak akinek fogalmuk sincs, milyen 2 munkahely, plusz házimunka, és akik szerint genetikailag kódolt “igaza” van annak akinek repedés van a lába közt...
2022. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!