Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a feleségem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a feleségem meg a barátnője is?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg vagyunk mi egy pár két kisgyerekel. Én vagyok a férj én azt gondolom megosztjuk a feladatokat a családban én keresem a pénzt van egy fő állásom mellette építgetem a saját vállalkozásom. Otthon a ház körül a kertben mindent én csinálok. Foglalkozom a gyerekekkel is pelenkázók ha kell még ettetem játszok velük stb. Feleségem otthon van a gyerekekkel ellátja őket moss főzz takarít ő sem unatkozik. Van egy másik pár kb ugyanez gyerekek nélkül. Na most a feleségem és a barátnője folyamatban cseszegeti ki ki a saját párját hogy nem segít eleget és mindent nekik kell csinálni. Próbáltam meg beszélni hogy ezt én nem így látom. Nem igazán értett meg a fejébe/fejükbe vették hogy ők ki vannak használva és egy mást hergelik gyakorlatilag. Nem igazán értem mi bajuk.

2022. márc. 25. 06:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20 annyi minimális hibát itt is követett el, de ne a vesszőhibákon lovagoljunk már, ha az átlag gyakorisok még az elváló igekötőt meg az összetett szavakat sem ismerik.
2022. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, egyszerű. Vállaljon a feleséged is két helyen munkát, hogy el tudjon titeket tartani. Te meg otthon szépen ellátod a dolgokat alszol a gyerekkel délután, kétnaponta főzöl, berakod a mosó és mosogatógépet stb..
2022. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%
#22, és a férj valószínűleg másnap sikítva rohanna vissza a munkahelyére :)
2022. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
8%
Persze, hisz ő nem egy HŐS nő.
2022. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Először is nem az volt a célom hogy itt harcok alakuljanak ki, megjegyzem vigyáztam már a saját gyerekeimre bármilyen meglepő 😄. Nem arról van itt szó hogy a feleségem nem csinál semmit vagy kevesebbet érne az ő munkája egyáltalán nem ezt gondolom csak egyszerűen nem értem miért gondolja azt hogy mindent ő csinál. Gondoltam volt már más is ilyen helyzetben és add valami tanácsot. Amúgy ha már belemerültünk a nemek közötti harcba szerintem mindenkinek meg van a saját szerepe.
2022. márc. 25. 17:39
 26/28 anonim ***** válasza:
47%

25, dehogy vannak itt harcok. :)

Csak az agyhiányos vérnőstények szemében ha megszakadsz, akkor is te leszel a rossz, mert ők a sztáranyukák.


Sokszor nyűglődök én is, de ilyenkor csak fel kell ide jönnöm, és hálát adhatok az égnek, hogy egy inkább karrieristát fogtam ki, és nem ilyen élősködőt, mint amilyenek itt felbukkannak. Ne értsd félre, ez nem a te családodnak szól.

2022. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Bár én már nem kisgyerekes anyuka vagyok. 20-as eveikben járnak a gyerekeim de el vagyok ájulva az itt valaszolo kisgyerekes anyukakon. Nekem termeszetes volt - ha fel kellett kelni a gyerekhez- én keltem fel. Ferjem reggel dolgozni ment. Ott neki helyt kellett állnia. Én úgy fogtam fel, most nekem ez a dolgom, a munkám. Egyébként élveztem, hogy nincs kötöttség. Az is rajtam múlt, hogy ne csak a gyerekkel legyek. Igen vittük együtt levegozni a gy- et a többi anyukaval. Ilyenkor jókat beszélgettünk. Szép volt ez az időszak. Sajnálom kérdező, hogy a felesegednek ez teher. Azt meg nem tartom fernek, hogy ha munka, meg egyéb teendők után hazamesz akkor meg galyaznod kellene, sőt még éjszaka is, ha esetleg sír a kicsi. Persze hétvégén ha mindketten otthon vagytok akkor lehet felezni a teendőket. Te nem lehetsz fáradt? Önző a feleséged ezt gondolom.
2022. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Senior Séf ***** válasza:
73%
Olv ad el a Pease házaspár "Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?" c. könyvét. Remekül leírja, mennyire különbözően látja a két nem az elvégzendő, vagy elvégzett feladatokat.
2022. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!