Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a feleségem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a feleségem meg a barátnője is?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg vagyunk mi egy pár két kisgyerekel. Én vagyok a férj én azt gondolom megosztjuk a feladatokat a családban én keresem a pénzt van egy fő állásom mellette építgetem a saját vállalkozásom. Otthon a ház körül a kertben mindent én csinálok. Foglalkozom a gyerekekkel is pelenkázók ha kell még ettetem játszok velük stb. Feleségem otthon van a gyerekekkel ellátja őket moss főzz takarít ő sem unatkozik. Van egy másik pár kb ugyanez gyerekek nélkül. Na most a feleségem és a barátnője folyamatban cseszegeti ki ki a saját párját hogy nem segít eleget és mindent nekik kell csinálni. Próbáltam meg beszélni hogy ezt én nem így látom. Nem igazán értett meg a fejébe/fejükbe vették hogy ők ki vannak használva és egy mást hergelik gyakorlatilag. Nem igazán értem mi bajuk.

2022. márc. 25. 06:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%

Legtöbb esetben a férfiak el vannak ájulva maguktól, ha a fürdetést átvállalják, és már úgy érzik, mennyit foglalkoztak a gyerekkel.

A kertben télen is annyi munka van? Vagy szerinted hogyan hozható párhuzamba az, hogy valaki naponta megcsinál mindent a hátartásban, te meg néha besegítesz?

2022. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

#12, már attól el vannak ájulva, hogy ő keresik a pénzt.

Kérdező, nem válaszoltál ara, hogyan telnek az estéitek? Te kényelmesen tévézel a sörrel vagy fröccsel a kezedben, asszony meg lenyom egy esti műszakot? Aztán csodálkozol, hogy éjjel hátat fordít neked az ágyban?

2022. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

"Kérdező, nem válaszoltál ara, hogyan telnek az estéitek? Te kényelmesen tévézel a sörrel vagy fröccsel a kezedben, asszony meg lenyom egy esti műszakot?

Aztán csodálkozol, hogy éjjel hátat fordít neked az ágyban?"

Itt az a baj, hogy már előre gyártott elképzelések alapján van megítélve a kérdező - anélkül hogy bármi behatóbbat is tudnátok róla de már jönnek az előítéletek.

A házasságból kibeszélni nem szép dolog, járt már úgy több ismerős is, hogy valami problémát a másik fél kiegészítve adott tovább a családnak, miután mindenki kellőképpen felháborodott, nekitámadt párjának indulatosan. Jöhetett az önigazolás is: "mindenki azt mondta hogy nekem van igazam" pedig egyrészt nem kellett volna valótlan információkkal kiegészíteni, másrészt pedig ketten kellett volna megbeszélni.

2022. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
1%

11#

Először is 9 és 10 nem egy embertől származik.


Látom megszólítva érzed magad. Én nem akarok dugni, mi másképp hívjuk és mi normális pár vagyunk, akik nem másoknak teregetik ki az otthoni problémákat. :)


Arról, hogy neked egy lumpen proli a pasid, az csak azt jelenti, hogy magad is ezen a szinten vagy, ezért jut ilyen.


Ha a pasidat is repedéssel zsarolod, akkor ne csodálkozz, ha egyszer külső segítséget vesz igénybe.

Én szóltam. 😁

2022. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
#14, ebben igazad van, a panaszkodás mindig a létező dolgok el nem fogadása. Ugyanakkor a kérdező írta, hogy próbáltak már erről beszélni, eredménytelenül. És hátha kap itt más szempontokat is.
2022. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

Foglalkozom a gyerekekkel is pelenkázók ha kell még ettetem játszok velük - tyűha, ez ALAP, ugyanis a tiéd is a gyerek. ;)

Egyébként ő meg 0-24-ben helytáll, mint anyuka, főz, mos, takarít, éjszakázik, stb.

2022. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%

“ Egyébként ő meg 0-24-ben helytáll, mint anyuka”


Tyűha! Ez ám az indok. A férje meg 24 órában helytáll mint apuka. 😂


A mosás pl. Mennyiből áll, bedobni a mosógépbe a ruhát és megnyomni a gombot. Férfiként itthon az én dolgom, nem telik semmibe.


A főzést is gyakran én csinálom, mert szeretek finomat enni, és kikapcsol.


Az egészből az egyetlen dolog ami teljesítmény, hogy éjszaka is készenlétben kell lenni, ha olyan a gyerek. Mi pl. ebben szerencsések voltunk, első hét után mindig átaludta az éjszakákat.

2022. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, és mi lenne, ha kevesebbet keresnél, de cserébe lenne egy társa a feleségednek?

Amúgy múlt héten volt egy kb tök ugyanilyen kérdés, apu el volt ájulva attól, hogy mennyit visz haza, miközben kb a pénz volt az egyetlen, amit látott belőle a család...

2022. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ próbálok érdemben válaszolni. Először is a tévé dolog 15 éve nem tévézek egyáltalan, nincs rá igényem. Nem tudom meginni a sört alkoholt is kb félévente iszom. Nem tudok cserélni mert a feleségem nem tudja ellalátni az én munkámat.Jogos észrevétel az éjszaka én valóban sose keltem fel a gyerekekhez. Karier kérdéshez a feleségem nem igazán az a karrierista típus. Helyesíráshoz igen nagyon rossz a helyesírásom mindig is az volt ez van. Kevesebb munkára én is gondoltam de jelenleg nem megy, szeretnék jobb életet biztosítani a gyerekeimnek mint nekem volt. A ház körüli munka meg nem csak kert sok felújítási munka is van/volt a házon. Azthiszem mindenre válaszoltam.
2022. márc. 25. 13:55
 20/28 anonim ***** válasza:
érdekes, most tudtál normálisan írni, a kérdésben nem ment...
2022. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!