Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem az exével táncolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem az exével táncolt egy lagziban, miután én a kisfiúnkkal hazamentem. Szerinte ebben nincs semmi. Szerinted?

Figyelt kérdés

Férj gyerekkori barátjának a lakodalmában ott volt az ex. Mikor férjem, a gyermekünk és én táncoltunk, odalibbent egy nő, aki beszélgetni kezdett a férjemmel, mintha mi ott sem lennénk. Majd rákacsintott és elment. Kérdeztem a férjem, hát ő? Csak a baráti társaságból valaki...hát jó. Mivel kicsi még a gyerkőc, 9-kor kidőlt, így hazamentem vele. Férjem maradt a lagzi végéig. Éjszaka míg otthon "utol értem magam" hajtogatás, stb.beugrott, hogy az a nő a férjem exe. Mivel férj nem jött haza, azt mondta az anyjáéknál aludt, én mentem el érte, ugye ivott,nem tudott vezetni. Nem ez a lényeg. Hazafele megkérdeztem, hogy na...ki volt a csaj, akinek nagyjából be sem mutattál. Ismét a baráti társaság tagja volt a válasz. Majd otthon rákérdeztem, hogy ugye ő N. volt? Akkor így válaszolt; ha azt akarod tudni, hogy vele is szexeltem e igen. Aztán később azt is elárulta, hogy táncoltak is, nem akart, de N.nagyon, így ciki lett volna a barátok előtt, ha kikosarazza.

Ez "tök normális" ugye?! Hogy én itthon kelek éjszaka a gyerkőchöz, ő meg bulizik az exével.


2022. márc. 28. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem normális, én nagyon megbántva érezném magam ilyen esetben, pláne, hogy 2x is letagadta, hogy ki az illető (holott ha jól veszem ki a szavaidból, arcról ismerted a nőt, tehát rájöhettél simán).
2022. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális.
2022. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén én nem csinálnék ebből akkora ügyet. Nyilván azért nem mondta konkrétan meg hogy az exe, mert akkor valószínűleg patáliát csapsz, legalábbis ő erre számított. Ha meg eleve úgy volt megbeszélve hogy te hazamész a gyerekkel, ő marad akkor nem értem, mi a probléma, hogy tánolt és jól érezte magát. Bolhából csinálsz elefántot.
2022. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Így èrzek,nagyon megbántott, és valahogy nem tudok túllépni rajta.

Többször, mint 2, csak röviden írtam le a sztorit.

Nem ismertem arcról, csak tudtam, hogy a pesti baráti körben volt. Nem is sejtettem, hogy találkozunk. A beszélgetésük elejét hallottam csak,

N: na mi az meg sem ismersz, pedig elmentem melletted már párszor (és közben megsimogatta a férjem karját)

Férj: de megismertelek, köszöntem is


Aztán ebből raktam össze...


Nem akarok egy h*lye féltékeny feleségnek tűnni, csak olyan....nagyon rossz :(

2022. márc. 28. 22:16
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Én eléggé aggódnék főleg hogy otthon sem aludt.

Amúgy mivel pici a gyerek az lett volna a minimum hogy hazamegy veletek vagy úgy rendezitek hogy a gyereket nagyszülőhöz viszitek, ti meg visszamentek.

2022. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Húha na ezek a válaszolók se voltak még kapcsolatban.

Táncolt az exével, na aztán most mért kell ezt túlragozni?

Pláne hogy a csaj tepert nem a pasi.

Amúgy meg pont azért nem akarta mondani hogy ex, hogy ne érezd magad szarúl. Ne lihegd ennyire túl, ha meg akarna csalni tuti nem pont egy exel akarná, azért veled van mert jobb vagy az exeknél.

2022. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sincs a táncban semmi, nem vele bulizott célzottan, hanem egy esküvőn volt.

Az ex nem véletlenül ex, mindenkinek van múltja, ilyenek előfordulhatnak, az egyetlen probléma, hogy nem mondta meg rögtön, de valószínűleg azért, mert tudta, hogy így reagálsz. Nem akar tőle semmit, nem kezdeményezett, gondolom eltelt 5-10 év, téged vett el, veled van gyereke, felesleges ügyet csinálni ebből.

2022. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

6os vagyok.

Ja és még valami, gondolom szegény pasival azóta civakodsz ez miatt, de akkor annyi vér nem volt a puncidba hogy közöld a csajjal hogy szállj le a férjemről mert ő az enyém.?

Ne csak otthon légy házi sárkány, hanem védd meg ami a tied.

2022. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem kell ebből nagy ügyet csinálnod, véletlenül találkozott vele, a nő kellemetlenkedte oda magát, egy esküvőn nyilván nem akart problémázni, nagy feneket keríteni a dolognak, inkább letudta a táncot jópofizásból. Neked nem akarta elmondani, mert nem akarta, hogy feleslegesen idegeskedj. Nyugodtan mondd meg neki, hogy máskor inkább legyen őszinte, az minden felett áll, de cserébe bízz is meg benne. A leírtak alapján nem adott rá okot, hogy ne tedd (mármint a szavait leszámítva).
2022. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sincs ebben semmi. Évek óta nem találkoztak, táncoltak egyet. Felesleges ezen balhézni. És azért nem mondta el, mert tudta, hogy balhézni fogsz. És ne vedd elő a "bezzeg én itthon kelek éjszaka a gyerkőchöz" lapot. Gondolom ha a te barátnőd esküvője lesz, akkor ő megy haza a gyerekkel, míg te ünnepled a barátnődet.
2022. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!