Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem az exével táncolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem az exével táncolt egy lagziban, miután én a kisfiúnkkal hazamentem. Szerinte ebben nincs semmi. Szerinted?

Figyelt kérdés

Férj gyerekkori barátjának a lakodalmában ott volt az ex. Mikor férjem, a gyermekünk és én táncoltunk, odalibbent egy nő, aki beszélgetni kezdett a férjemmel, mintha mi ott sem lennénk. Majd rákacsintott és elment. Kérdeztem a férjem, hát ő? Csak a baráti társaságból valaki...hát jó. Mivel kicsi még a gyerkőc, 9-kor kidőlt, így hazamentem vele. Férjem maradt a lagzi végéig. Éjszaka míg otthon "utol értem magam" hajtogatás, stb.beugrott, hogy az a nő a férjem exe. Mivel férj nem jött haza, azt mondta az anyjáéknál aludt, én mentem el érte, ugye ivott,nem tudott vezetni. Nem ez a lényeg. Hazafele megkérdeztem, hogy na...ki volt a csaj, akinek nagyjából be sem mutattál. Ismét a baráti társaság tagja volt a válasz. Majd otthon rákérdeztem, hogy ugye ő N. volt? Akkor így válaszolt; ha azt akarod tudni, hogy vele is szexeltem e igen. Aztán később azt is elárulta, hogy táncoltak is, nem akart, de N.nagyon, így ciki lett volna a barátok előtt, ha kikosarazza.

Ez "tök normális" ugye?! Hogy én itthon kelek éjszaka a gyerkőchöz, ő meg bulizik az exével.


2022. márc. 28. 22:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%

Most erre mit lehet mondani. Csak te és a férjed tudhatjátok. Én tudom, hogy a férjem nem csinált volna semmit.

De hasonló eset lejátszódott a sógornőméknél még évekkel ezelőtt. Hónapokig nem beszéltek egymással ők, csak éltek egymás mellett, mert elméletileg ott volt fogdosás is, részegek is voltak. De ők is kibékültek, mert soha máskor nem fordult ilyen elő és azóta sem. Eleve volt 3 közös gyerekük.

2022. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem esne jól az ilyen, de megértem,hogy titkolja. Szerintem az fájóbb, hogy nem mondta el rögtön, hogy hát ő az exem, hanem terelt.
2022. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!