Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem az exével táncolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem az exével táncolt egy lagziban, miután én a kisfiúnkkal hazamentem. Szerinte ebben nincs semmi. Szerinted?

Figyelt kérdés

Férj gyerekkori barátjának a lakodalmában ott volt az ex. Mikor férjem, a gyermekünk és én táncoltunk, odalibbent egy nő, aki beszélgetni kezdett a férjemmel, mintha mi ott sem lennénk. Majd rákacsintott és elment. Kérdeztem a férjem, hát ő? Csak a baráti társaságból valaki...hát jó. Mivel kicsi még a gyerkőc, 9-kor kidőlt, így hazamentem vele. Férjem maradt a lagzi végéig. Éjszaka míg otthon "utol értem magam" hajtogatás, stb.beugrott, hogy az a nő a férjem exe. Mivel férj nem jött haza, azt mondta az anyjáéknál aludt, én mentem el érte, ugye ivott,nem tudott vezetni. Nem ez a lényeg. Hazafele megkérdeztem, hogy na...ki volt a csaj, akinek nagyjából be sem mutattál. Ismét a baráti társaság tagja volt a válasz. Majd otthon rákérdeztem, hogy ugye ő N. volt? Akkor így válaszolt; ha azt akarod tudni, hogy vele is szexeltem e igen. Aztán később azt is elárulta, hogy táncoltak is, nem akart, de N.nagyon, így ciki lett volna a barátok előtt, ha kikosarazza.

Ez "tök normális" ugye?! Hogy én itthon kelek éjszaka a gyerkőchöz, ő meg bulizik az exével.


2022. márc. 28. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
Én megilyeszteném N-t a városban a terepjárómmal a zebrán. Lehet majd érti a viccet ha már a lagzin is elment a férjed mellett. Vigyázz a csajjal mert aki igy nyomul annak komoly szándékai vannak.
2022. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Semmi nincs ebben
2022. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Én sem csinálnék ebből ügyet. nem történt az égvilágon semmi. AZért nem mondta meg, hogy az exe, mert tudta, hogy patáliát csapsz. És nem is tévedett.
2022. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

Én tudok azért féltékeny lenni rendesen, de azért ez már túlzás.

Pontosan mi is a bajod?


Aki teljes őszinteséget vár el, annak ki is kell bírnia azt. Ennyit tudok az előzőekhez hozzátenni.

2022. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem normális. Én már ott kiakadtam volna, h minek marad nélkülem meg a gyerek nélkül a lagziban.
2022. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne maradhatna ott a barátja lagzijában? Akkor innentől csak hármasban mehetnek mindenhová? Ha minden hétvégén a haverjaival bulizna, az nem okés, de ha egyszer egy lagziban jól érzi magát, miért kéne 9-kor hazamennie?
2022. márc. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
A nő még tuti nyomulni fog.
2022. márc. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem normális. Nem táncolok olyannal, aki ilyen láthatóan levegőnek nézi a gyermekeim anyját/apját jópofizásból sem, aztán tagadom le 2x is, pláne, ha nincs takargatni valóm. (ráadásul egy tánc is tud elég érzéki lenni) Nem rendeznék én sem jelenetet, viszont jelezném a férjemnek, hogy rosszul esett, és megbeszélném vele, de egy rövid ideig biztosan figyelném a viselkedését. Normál esetben, ha egy szellemileg érett exről beszélgetünk, akkor nem csak a férjednek köszön, hanem neked is, mivel a férjedhez tartozol, és ez az alap tisztelet része. Nem "sárkánykodnék", de jelezném a férjemnek, hogy nincs rendben, ha letagadja, mert ha valóban nem történt semmi, akkor feleslegesen teszi, aztán nem is foglalkoznék tovább az esettel.
2022. márc. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok házasok?

Mikor volt a férjed azzal a nővel?

2022. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

"Ez "tök normális" ugye?! Hogy én itthon kelek éjszaka a gyerkőchöz, ő meg bulizik az exével."


Akkor most évekig senkinek nincs buli, semmi szórakozás? A barátja esküvője volt. Ha a te barátnődé lenne, akkor te bulizol és ő kel éjjel a gyerekhez.

2022. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!