Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar olyan gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar olyan gyakran szeretkezni a párom, mint régebben?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, a barátom 31. 4 éve vagyunk együtt, ebből 1 éve élünk közös háztartásban. Korábban a párom gyakrabban kezdeményezett, de amióta együtt lakunk kb. csak heti 2x szexelünk. Pedig sosem utasítom el, egyszerűen nem közeledik hozzám annyit. Ő azt mondta, hogy mióta együtt élünk, naponta lát, így szüksége van arra, hogy vegyek fel valami szexi fehérneműt vagy hogy én is kezdeményezzek, de szerintem ez a férfi dolga, és egy sima hálóingben is meg kell, hogy kívánjon. Mit gondoltok?

2022. márc. 30. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
A kezdeményezés nem csak a férfi dolga, hanem a nőé is. De alapvetően nem kellene ahhoz semmi "extra", hogy megkívánjon... ha már most arra van szüksége, hogy szexi fehérneműben pompázz csak hogy felcsigázd, mi lesz később? Valószínűleg sajnos már nem kíván annyira, mint régen, nem biztos, hogy ezt helyre lehet hozni :(
2022. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

A szex kezdeményezése, a vágy fenntartása kettőtök dolga, nem csak a párodé.

Ahogy az egész kapcsolat működtetése.

2022. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Azt gondolom hogy ha kívánod a szexet akkor nem arra vársz hogy majd a párod kezdeményez hanem kezedbe veszed az irányítást. Nagyon lehangolo lehet ha sose kezdeményezel, így pont azt érezteted vele hogy nem kívánod. Ha neki van igénye a szexi fehérneműre nem értem miért olyan nagy dolog néha napján meglepni vele, nem kell minden alkalommal de évente párszor.
2022. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
1-esnél a pont, nyilván minden kapcsolat más, de a szenvedély nem attól függ, hogy milyen ruha van rajtad. Persze néha kell egy kis újdonság, de 4 év még nem olyan sok idő. Próbáld megbeszélni vele, de ez alapján úgy tűnik, nem kíván már úgy, ahogy kellene.
2022. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg élhetnél az “egyenlő jogaiddal”, és éreztethetnéd vele, hogy kívánod. Magyarul, kezdeményezz, könyörgöm.

Tényleg olyan nehéz?

25N

2022. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Nagyrészt csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha szexelni akarsz, miért nem teszel érte? Olyan könnyen orvosolható lenne ez a probléma.

A háttérbe meg nem látunk. Lehet a párod mostanában sokat dolgozik. Fáradt. Nyomasztja valami. Vagy a másik véglet, már nem tart vonzónak.

2022. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

"hogy én is kezdeményezzek, de szerintem ez a férfi dolga"

Na, pontosan ezt a mentalitást kellene levetkőzni és megelőzhetőek lennének a hasonló esetek. Már miért ne kezdeményezhetne a nő? A párkapcsolat és a szex kettőtökről szól. Ugyanolyan fél vagy te is, ugyanúgy kezdeményezhetsz, ha megkívánod a szexet. A legtöbb férfi örül is neki, ha a nő is kezdeményez.

2022. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért van mindenki lepontozva, aki szerint a nő is kezdeményezhet szexet?

Ugyan már, a férjemmel is én kezdtem el ismerkedni. Tökéletes férj, klappol minden, egyáltalán nem papucs. Hagytam volna ki a Nagy Ő-t, mert nő nem kezdeményezhet?

2022. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Egyértelműen a tudtodra adta hogy mi az ami hiányzik neki.

Kezdeményezz,vegyél fel valami szexit.. hiddel,az beindítja.

2022. márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Egy férfi attól lesz igazán férfi, ahogyan a nő viselkedik vele.

Talán még időben tetted föl a kérdést. Otthon a lakásban csak ti vagytok ketten. Ne legyenek semmiféle gátlásaid, ne fogd magad vissza semmiben, légy önmagad.

Ha úgy érzed kedved lenne bármihez, nyugodtan kezdeményezz, légy tűzről pattant, bátor, cselekvőkész.

Ettől indul be egy férfi. Attól nem, hogy elvagy mint a tejföl a hűtőben.

Egyébként meg csak megsúgom, hogy ti a 30 as kategória vagytok, a heti 2 alkalom nem számít rossznak.

A férfi másképp müködik mint a nő. A férfi nem vízcsap, hogy megnyitom, és dől belőle a hím ivarsejt. Annak termelődnie kell. Fontos feltétele a megfelelő alvás, étkezés, stressz mentes élet.

Tudod. A lövészeten is. Ha a tár kiürül, azt újra kell tölteni.

Nem úgy van mint nálatok nőknél. Ti 0-24 ben képesek vagytok rá.

2022. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!