Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar olyan gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar olyan gyakran szeretkezni a párom, mint régebben?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, a barátom 31. 4 éve vagyunk együtt, ebből 1 éve élünk közös háztartásban. Korábban a párom gyakrabban kezdeményezett, de amióta együtt lakunk kb. csak heti 2x szexelünk. Pedig sosem utasítom el, egyszerűen nem közeledik hozzám annyit. Ő azt mondta, hogy mióta együtt élünk, naponta lát, így szüksége van arra, hogy vegyek fel valami szexi fehérneműt vagy hogy én is kezdeményezzek, de szerintem ez a férfi dolga, és egy sima hálóingben is meg kell, hogy kívánjon. Mit gondoltok?

2022. márc. 30. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

8 as.

De kis aranyoska vagy, hogy főlmerél csípni egy számodra negfelelő férfit. Nagyon aranyoska vagy.

Én is erre várok, de nem akar összejönni.

Kutatások bebizonyították, hogy azok a kapcsolatok sokkal jobban működnek, amikor egy nő szemeli ki a számára megfelelőt, mint azok, amikor a férfi szedi föl a nőt.

Sajnos nagyon kevés a bátor nő hazánkban.

Úgy hallottam vannak külfőldi országok, ahol ezt direkt megfordították.

A férfiak csak ülnek a kávézókban, és a nők megszólítják őket. Ha fiatalabb lennék odaköltöznék, de sajnos 50+ osan már nincs értelme.

Nemcsak ennek, kezdek rájönni, hogy nagyon másnak sem.

Neked sok boldogságot, és jó egészséget kívánok. 😀😃😄

2022. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Keményen le lettünk pontozva.

Látom elég sok itt is a prűd "nő".

Akkor ne éljetek kapcsolatban,ha nem tesztek érte hogy megkívánjon a párotok.

Istenem..

2022. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

45 éves nő vagyok.

Sokminden mellet arra jöttem rá párkapcsolat téren ennyi idő után, hogy a férfi attól kivan, ha látja, hogy kívánod. Attól élvez tízszer akkorát, ha látja, hogy élvezed. Attól fog többet szexelni, hogy látja, hogy te is akarod, és teszel érte.

Vulgárisan ezt úgy fejezte ki egy kedves férfi ismerősöm, hogy egy nő legyen Ku.va az ágyban. Régen (huszonévesen) ezt lehurrogtam, undorítónak találtam. Mára rájöttem, hogy ez nagyon fontos, ha azt a férfit szeretem és meg akarom tartani.

2022. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

13.

Teljesen igazad van. Itt a gyakorin ritkán olvasni ilyen nagy igazságokat, és jó hozzászólást.

Egy férfi viselkedése szinte teljes mértékben attól fűgg, hogy hogyan bánik vele a nő.

A mondás egyébként teljes egészében a következőképpen szól :.

Egy nő a hétköznapi életben legyen intelligens, szolíd, visszafogott jó kislány. De amikor hazaérkezik és becsukja az ajtót, attól a pillanattól legyen egy hatalmas nagy k@rva.

2022. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért azt mellékesen megjegyezném, hogy a férfinak is “illik” kívánatosnak maradni és vágyat korbácsolni. Rózsák, masszázs, habfürdő, blabla.

N28

2022. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez természetes.

Kettőn áll a vásár, és egy jó szeretkezéshez mindíg két ember kell.

2022. ápr. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!