Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel nem lenne kedvetek szexelni, a párotok pedig problèmázna ezen, hisz a szex spontanitásának elvesztésének tudná be, ha reggel helyett este lenne szex. Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiába spontán, ha nem esik jól.
2022. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
#1 +1
2022. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a fenébe. Tudja, hogy reggel azt sem tudom merre vagyok arccal, nekem a reggeli szex inkább nyögvenyelős, mint spontán. Ha spontán akar lenni próbálkozzon 11-kor, vagy délután 15-kor, zuhany közben stb. Már ha érdekli, hogy nekem is jó legyen...
2022. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
3# ennyi 😂😂😂😂😂 volt nálunk is ilyen még neki alt feljebb, hogy hagyjon békén meg aludtam szinte...
2022. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Örülök, ha élek reggel. Nincs kedvem beszélni, felkelni, sem összebújni, sem semmihez. A szexhez sincs. Ha ez váló ok, akkor váljunk el. :D De most komolyan. Ez ekkora probléma? Attól a szexuális életünk még tud teljesen spontán lenni.
2022. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nagyon magára vette, teljesen értetlenül álltam a dolgok előtt. Péntek este szexeltünk, mintha gond lenne a szexuális étvágyunkkal, nevetséges. Kicsit a páromnak olyanja van, hogy amit ő kigondol és eltervez, nehezen tudja elfogadni, ha a dolgok máshogy történnek.
2022. ápr. 3. 13:26
 7/24 A kérdező kommentje:
Ráadásul fél 6-ig buliba voltunk reggelig. Basszus.
2022. ápr. 3. 13:28
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Akkor szoptok mindketten, ha egyikőtök reggel, a másik este "alszik el" szinte azonnal, mivel ez a két véglet szokott lenni, az éjjeli bagoly meg a 'hajnali' vagy 'reggeli' pacsirta.
2022. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A sztori itt annyi volt hogy 5 óra alvás után neki szexehetnéke volt, én pedig kb magamnál sem voltam, picike másnaposság is volt és a gyomrom fel akarta falni önmagát. Maradtam kicsit ölekezni, mondtam neki hogy inkább reggelizzünk (amit megcsináltam) , kezdjük el a napot és majd a délután-este folyamán, erre problémázott, hogy így már olyannyira nem spontán az egész.
2022. ápr. 3. 13:47
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Oké. Volt egy konfliktus ebből, majd megnyugszik és kész. Az élet megy tovább. Mi a gond?
2022. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!