Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel nem lenne kedvetek szexelni, a párotok pedig problèmázna ezen, hisz a szex spontanitásának elvesztésének tudná be, ha reggel helyett este lenne szex. Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 13:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

En szexeltem már ugy az exemmel hogy reggel alig bírta betenni is(nedves sem voltam félálomban es össze is voltam szűkülve mint akin lyuk sincs), de kinlodva hagytam magam.

Ez volt az utolsó hogy reggel félálmomban rámstartol🤣


A mostani barátom meg olyan birkatürelmu hogy képes órákat is csendben várni az ágyban a plafont lesve, míg én kómásan kávézom netezem, tusolok fogatmosok képbe kerülök a világgal, felfrissülök es végig pislogva néz szendén csendben🧿🧿 mikor kegyeskedem nyújtani neki magam. Olyan cukker ilyenkor mert teljesen ellentmon önmagának(egy domináns irányito naaagy hatalmas férfi aki jóformán elnyomna engem ha tudna, de reggelente meg egy cukkerség!:D Én képtelen lennék erre hogy órákat lessem a plafont meg várjak egy pasira🤣, mondtam is neki hogy amikor ilyen kenyérre kenhető, simán kérhetnék tőle bármit is mindenre igent mondana, ilyenkor mindenben nekem ad igazat is🤣hogy megkaphasson engem.:)

2022. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3%
*Szóval a mostani barátomnak en nem tudok ezért igy reggelente ellenállni. De benne van is annyi hogy nem molesztál.
2022. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%

Pénteken voltatok együtt, de már vasárnap van 🤣

A férfiak nagyon szeretik a reggeli szexet, spontán merevedés, stb.. Lesz olyan nő akivel jó lesz nekik a reggeli spontán szex, ti csak kavezgassatok.

2022. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

13 akkor mehetnek más nőket zaklatni reggelente pápá🤣

Résztvétem a reggeli munkáscsajoknak

2022. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

A 11-es válaszban a csávó tipikus alárendelődő karakter, aki a többi ember előtt is csak eljátssza a menőt. Egyszer jönnek erre rá és onnantól neki vége.


Az egyik főnökünk járt így, keménykedett, aztán kiderült, hogy a felesége alázza és onnantól mindenki körberöhögte, nem volt hatása a keménykedéseinek.

2022. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

15 irtam hogy domináns. Agressziv verekedos meg stb


Pont ez benne a cukker hogy reggelente meg teljesen más🤣

2022. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
27%

16.


Pont ez az, a dominanciája csak megjátszott, álca, ezért is verekedik (túlkompenzálás), a legtöbb keménykedő fazon valójában fél. Azért is viselkedik így, mint a kisebb termetű kutyák, amik nekimennek a nagyobbnak is.

2022. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

17 a dominánsak azt sem hagyják sokszor,hogy a f.rkuk vezesse őket. Mert nagyobb az ego.

Amikor épp "uralkodik", egy nőnek esélye sincs nála levenni a lábáról.


Megalázottan, illetve ha ugy érzik magukat, nem szexelnek. Szoval amikor meg vannak gyengulve(pl féltékeny) es felül akarnak kerekedni, dominálnak, veszekednek, nem hajlandoak szexre.


Igaz az, hogy a legtöbb domináns fél, de az nem a szexualitásban mutatkozik meg.

Amikor kedves aranyos, hogy legyen szex, az inkább manipulácio náluk.

Nem a dominancia az álca, hanem a kedvesség az.(mint amikor eteted a halat. Ha leüvöltöd, nem fogod kifogni. Légy kedves, ha kapni akarsz)

2022. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Edricus, ne okoskodj már.
2022. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

"A dominánsak azt sem hagyják sokszor,hogy a f.rkuk vezesse őket. Mert nagyobb az ego."


A saját ösztöneiket is ledominálják, es ez is a nő ledominálásához tartozik. Náluk nő nem élhet azzal vissza, hogy nem nyújt szexet. Mert még ezzel is ő él vissza ha akar, hogy nem nyújt intimitast, csak dominál(leural veszekszik, akaratot gyengít)

A szexet pedig kihozza a nőből manipulálással.

Mindenképpen ő "nyer".

Ha nem akar nem ad, ha kapni akar meg kap.

2022. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!