Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel nem lenne kedvetek szexelni, a párotok pedig problèmázna ezen, hisz a szex spontanitásának elvesztésének tudná be, ha reggel helyett este lenne szex. Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 13:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Reggel?


Reggel van ami nélkül nem indul el a nap...


Általában száraz a szám, szomjas vagyok, wc-re kell mennem, éhes vagyok, szeretek megmosakodni, reggelizni, meginni a kávét és elszívni egy cigit.


Na utána indulhat a nap.

2022. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Detto, a cigi nélkül. Szerintem nem lesz ez a kapcsolat hosszú életű, akármennyire is a világ legszebb kapcsolataként hivatkozik a mienkre.
2022. ápr. 3. 17:45
 23/24 anonim ***** válasza:
Az én párom... hát nem tudom, ha kettő közül választani kell, domináns, de nekem pont az tetszett meg benne, hogy neki is kell, hogy kívánjam. Lehet, sok ilyen férfi van, én inkább olyanokat ismertem eddig, akiknek mindegy, hogy én vonzónak látom-e őket, csak ki akartak könyörögni akármit.
2022. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én jót röhögnék, és ennyi.


Csak ezzel az a baj, hogy éltem ilyen idiótával együtt, és rettenet nyomasztó, mikor mindig megsértődik a kis hülyeségein.

2022. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!