Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már hogy a párod csak azért ugrik fel hozzád mert utközbe estél es megy tovább?

Figyelt kérdés

Ráadásul feljön, pisil és megy.

Szoval otthonról elindult edzésre én a kettő közt élek.

Es beadja nekem ugy hogy felugrott egy puszira hozzám de megy. Aztán majd jön edzés után.


Most legyek ideges vagy ne?



2022. ápr. 4. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedves gesztus, hogy nincs tervben a találkozó aznapra/akkorra, de ha csak egy puszira is, beugrik.

Simán mehetett volna csak edzeni is és csak utána menni hozzád.

2022. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:

De valojában pisilnie kellett es wc nek használt es ugy adja be mintha puszira ugrana fel.


Felforrt jelenleg az agyvizem. De nem akarok ezen veszekedni azt sem tudom mit csináljak most

2022. ápr. 4. 19:06
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
És eddig soha nem ment fel hozzád egy puszira?
2022. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak pisilni ugrott fel? Hugyozott volna be?
2022. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 nemaRendőrség ***** válasza:
98%

Pisilni a kondiban is lehet....

Felugrott mivel látni szeretett volna téged, és rájött az inger nálad.


Nagyon felfújod, szerintem most dobd szegény párod, hogy ne egy bolonddal vesztegesse az idejét

2022. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak pisilni akart volna, biztosan kibírta volna a konditeremig.

Ne veszekedj rajta, problémát csinálsz oda, ahol nincs.

2022. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:

Nem. Legalább szokott benne annyi lenni hogy edzés elott 1 orával jon vagy ilyesmi hogy velem is töltsön még időt, mielott megy.


Igy elrohant mimt aki menekül, itthagyta a dolgait is ugy jött érte vissza. Nehogy elkezdjek nyarvogni hogy már megy. Menekült tőlem.

2022. ápr. 4. 19:13
 8/74 anonim ***** válasza:
98%
Én is menekülnék.
2022. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Engem még soha nem használtak wc nek. Fel tudnék robbanni. De persze hogy letagadná. Meg sem lehet beszelni vele.
2022. ápr. 4. 19:14
 10/74 A kérdező kommentje:
Igen kibírhatta volna a teremig. De annyi sem volt benne.
2022. ápr. 4. 19:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!