Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már hogy a párod csak azért ugrik fel hozzád mert utközbe estél es megy tovább?

Figyelt kérdés

Ráadásul feljön, pisil és megy.

Szoval otthonról elindult edzésre én a kettő közt élek.

Es beadja nekem ugy hogy felugrott egy puszira hozzám de megy. Aztán majd jön edzés után.


Most legyek ideges vagy ne?



2022. ápr. 4. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem kamu (bár nyilván az, egy gyenge, provokatív kamu), akkor tedd össze a két kezed, hogy egyáltalán van, aki puszit ad meg úgy alapjáraton elvisel téged. Botrányosan viselkedsz, mint egy 3 éves, akitől elvették a cumiját.. Szegény srác.
2022. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:

Ez a szegény srác jelző amugy nagyon nem passzol. Nem egy mimoza kis mulya szőnyeg alatt osonó habitusú. Egy 190 es vad domináns manipulatív Férfiről van szó, aki mindig tudja mit csinál.


Nem ugy kell elképzelni hogy majdnem becsurgatott egy tini srác akinek most van először barinője.

2022. ápr. 4. 20:15
 23/74 A kérdező kommentje:
Kepzeljétek el pl vid dieselt hogy felszalad pisilni a csajho
2022. ápr. 4. 20:17
 24/74 anonim ***** válasza:
95%
Legalább wc használati díjat kértél?
2022. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
94%
Hozzám jöhetne Vin Diesel pisilni, persze a Riddickes időkből. :-)))))
2022. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
97%
Miért kellett volna edzés ELŐTT is egy órát veled lennie, mikor írtad is, hogy UTÁNA megy át hozzád? Miért nem mentél akkor te is edzeni? Még ott is lehetettek volna együtt.
2022. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
100%

Edzés után megy hozzád. Odafelé rájött a pisilhetnék, felugrott. Magam is ezt tettem volna. Mi a gond ezzel? Neked ez derogál, hogy nálad pisil? Most te vécének tekinted magad vagy mi a baj ezzel...?


Mi lett amúgy este? Lekaptad a tíz körméről?

2022. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
96%

"Hogyan csináljunk a nem létező bolhából elefántot?" - én ezt a címet adnám. Gondoljunk bele, hány meg hány ezer, tízezer ember nem talál párt még rövid időre sem. A kérdező meg ilyeneken problémázik. Vajon sejti a párja, a kérdező miken kattog a háta mögött? Valószínű eljön az idő hogy összetenné a két kezét egy fele ilyen normális srácért...

Off: elképzelhető önértékelésbeli hiányosság de arról nem a kérdező párja tehet. Ha tökéletes lenne, valószínűleg akkor is találna kivetnivalót a viselkedésében.

2022. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:

26#

7 es kommentem a 3 asra írtam

Hogy a szokása edzés elott feljonni de nem pillanatokra


Ez csak férfi edzés, pontosabban kikepzesekre jár azert nem szoktam vele menni


27 # este ezermindenrol volt szo. A fenti témát csak futolag érintettem nem hegyeztem arra ki a beszelgetést. Csak felvallrol megemlitettem hogy de jo hogy feljossz, kedves, puszi pisi aztán mész. Aztan ramnezett mentegetozott hogy nem is csak egy pillanatra jott fel hanem belenéztunk 2 filmajánliba is oda is bujt hozzám, emlékezzem rá. (Ja tenyleg..)ennyi volt erről csak.


28# alaobetoen az aprobb részletekben mutatkozik meg mindenki milyen valojaban a párjaval. Ezt ne feledjük.

2022. ápr. 5. 13:01
 30/74 A kérdező kommentje:

Ja és mondtam neki azt is, mivel itthagyta a cuccait is ugy elrohant, hogy am menekülsz tolem? A cipőfűzőt amugy bekötötted?

Erre azt mondta nincs bekötve alapbol a fűzője, es az én szokásom menekulni tőle, nem az övé. (Ja tényleg..)

2022. ápr. 5. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!