Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már hogy a párod csak azért ugrik fel hozzád mert utközbe estél es megy tovább?

Figyelt kérdés

Ráadásul feljön, pisil és megy.

Szoval otthonról elindult edzésre én a kettő közt élek.

Es beadja nekem ugy hogy felugrott egy puszira hozzám de megy. Aztán majd jön edzés után.


Most legyek ideges vagy ne?



2022. ápr. 4. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de ha pont útba esne a barátom és sürgős, simán felugranék pisilni. Szerintem ez egyáltalán nem gáz.
2022. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
96%

Bakker még 2 filmajánlót is megnéztetek. Eddig erről szó sem volt és még így is teljesen rendben lett volna a dolog.

Szegény srác.

2022. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

32 teljesen kiment a fejemből. Meg aztan húha 2 filmajánlot megnézni, ez aztán a minőségi idő (de nem kötöttem ebbe is bele)


31

Van olyan haverom aki ugy akart velem bemenni kávézoba(ráadásul elit helyre), hogy csak mert neki pisilnie kell. Azaz be a mosdóba es ki az ajton. Még én mondtam neki hogy ne égessen le akkor már rendeljunk valamit.


Egy laza pisire akárhova felugrani beugrani, szerintem gáz..

2022. ápr. 5. 14:50
 34/74 A kérdező kommentje:
(Más mondjuk családtagoknál vagy valami de mi nem házasok vagyunk ezeréve. Ilyenrol nincs szo)
2022. ápr. 5. 14:51
 35/74 anonim ***** válasza:
100%

Azért a vendéglátóhelyre beugrani pisilni - bár van az a helyzet, hogy én is bemegyek a KFC-be csak pisilni, mert muszáj - meg a barátnőmhöz felugrani szerintem nem ugyanaz a kategória.

Sőt, húgomhoz van hogy felugrom pisilni, váltunk pár mondatot és megyek tovább (jó 1 óra autóútra lakunk egymástól, van hogy nincs más megoldás mint ő, ő nem sértődik meg...).


Minőségi időt gondolom edzés után töltöttetek aztán együtt...? Mi a bajod igazából, hogy edzés helyett nem maradt pisi után nálad vagy mi ezzel a gond?

2022. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:

Nekem a barátom az nem családtag kategoria. Ha tesom jönne igy még oké.

De egy férfi az más.


Ne wc -zni járjon hozzám, ennyi csak. Oké egyszer elment. De az is ahogy elrohant hanyatt homlok.. Alapvetoen amugy minőségi időnk van. El tudok siklani felette.

Ez inkább akkor es ott helyben verte ki nálam a biztosítékot. Ha helyben beszéltem volna vele biztos nem humorizáltam volna el mimt igy mikor már lehiggadtam kicsit, mire jött edzés után.

2022. ápr. 5. 14:57
 37/74 A kérdező kommentje:

31 meg valahogy nőknél ez mas. Ha egy lánynak kell pisilnie de rohamnia kell valahogy az még cuki női bénázásnak betudhato.

De egy férfi amikor erre vesz egy nőt hogy megy hozzá üríteni. Valahogy annyira más nekem

2022. ápr. 5. 14:59
 38/74 anonim ***** válasza:
100%

Ne wc -zni járjon hozzám


Nem úgy látom, hogy csak azért jár. Akkor ott épp így jött ki.

Te inkább bepisiltél volna, ha ő lakik félúton, de nem mész fel hozzá?

2022. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:
De oké volt benne annyi hogy legalább bujik ölel etc.
2022. ápr. 5. 15:00
 40/74 anonim ***** válasza:
96%

Ja cuki női bénázás.

Férfi meg vizeljen be, mert tök férfiatlan felugrani pisilni. OK.

2022. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!