Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már hogy a párod csak azért ugrik fel hozzád mert utközbe estél es megy tovább?

Figyelt kérdés

Ráadásul feljön, pisil és megy.

Szoval otthonról elindult edzésre én a kettő közt élek.

Es beadja nekem ugy hogy felugrott egy puszira hozzám de megy. Aztán majd jön edzés után.


Most legyek ideges vagy ne?



2022. ápr. 4. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ezt nőként írom, elképzelésem nincs, hogy ilyen kekec sárkány típusú nőket, akik bújást, ölelést várnak körítésként egy gyors pisi mellé mert milyen már és hogy néz ki, szóval hogy férfiak titeket hogy vagy miért viselnek el. Nektek aranyból van legalább...?
2022. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:
Nem vártam bujást olelest a pisi mellé. Azt sem vártam eleve hogy felugorjon 10 -20 percre.
2022. ápr. 5. 15:05
 43/74 A kérdező kommentje:
Igy legalább megvolt neki a kontroll is hogy váratlan felugrik.
2022. ápr. 5. 15:06
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
Kontroll...??
2022. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

De oké volt benne annyi hogy legalább bujik ölel etc.


Most akkor elvártad vagy nem?

2022. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%

Bakker én borderline vagyok, de ez a viselkedés még nekem is sok, amit művelsz. 😂

Teljesen feleslegesen reagálod túl és gyártod a problémát, bár gyanítom alapból baj van a kapcsolatoddal és kombinálod a többi rosszat ezzel a jelenlegi semmiséggel. Nem tudom, hogy máskor valóban problémás-e a barátod, de most nem volt az.

2022. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%
#37: Kérdező, ezzel csak tovább rontottad a megítélésedet. Bármilyen nemű a pont pisilésre felugró párunk, a normális többségünk hasonló válaszokat adott volna.
2022. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

Nekem nagyobb tartásom vagy női buszkeségem van mint az átlagnak.


Sok nő olyanokat hagy, vagy megenged, vagy mégcsak fel se tűnik neki hogy lekezelő valami, amiket én nagyon sok nő elennére azaz a többségen felul en azért észreveszek.

2022. ápr. 5. 16:26
 49/74 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt mondták is már nekem hogy ritka nagy tartásom van, olyan dolgokra is képes vagyok nemeket mondani, amikre más nők simán behódolnak.
2022. ápr. 5. 16:27
 50/74 A kérdező kommentje:

A pisi témátol elvonatkoztatva írtam.

Beszélhetnénk akár pénzről is pl hány nő megvehető meg stb

2022. ápr. 5. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!