Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már hogy a párod csak azért ugrik fel hozzád mert utközbe estél es megy tovább?

Figyelt kérdés

Ráadásul feljön, pisil és megy.

Szoval otthonról elindult edzésre én a kettő közt élek.

Es beadja nekem ugy hogy felugrott egy puszira hozzám de megy. Aztán majd jön edzés után.


Most legyek ideges vagy ne?



2022. ápr. 4. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:
Szoval aki bűnös. Az védekezik. Na de nem megyek ebbe is bele. Kíméllek titeket is🤣
2022. ápr. 5. 18:43
 62/74 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg párod elérhetőségét, és beszélünk vele hogy cselekedjen (...) Ha most nem is, túl nagy az esélye hogy "elsárkányosodsz". És ezt egyikőtök se akarja ugye ;)
2022. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:

Esélyem sincs elsárkanyosodni mlette nyugi.

Nagy a dominancia, meg az arc, és rendkivul jo a meggyőzőképessége is, ráérez arra hogyan kell ferdíteni dolgokon, irtó manipulatív is.


Semmiképpen nem valo hozzá naiv ostoba aki annak is CSAK ÖRÜLNI tud mint majom a farkának, ha egy ferfi csak felugrik hozzá egy laza pisire.

2022. ápr. 5. 18:49
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudtam volna köpni-nyelni ha belém állsz hogy miért pisilés nálad

Tényleg nagy bűnt követett el Remélem elnézést kér és te kegyesen megbocsatasz

Mert neked tartasod van

2022. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
Vin dieselre visszatérve, en nem hagynám hogy ő pisiljen nálam, de megtisztelném őt azzal hogy en pisilek nála🤣
2022. ápr. 5. 18:54
 66/74 A kérdező kommentje:

64 nem álltam belé.

Elhumorizáltam.


Amugy ő kapásbol reagál barmire. Nagyon gyorsan reflektát bármire. Nala nincs olyan hogy kopni nyelni ne tudna.

2022. ápr. 5. 18:55
 67/74 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most meg tudtad lepni...
2022. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:

De reagált egybol.


A mglepodest az is okozhatta hogy csak pár ora eltéréssel hoztam ugye fel a témát es ki emlekszik mar egy pisire?

Akkor is tré volt az egész jelenet ahogy volt. Nincs mit rajta szépíteni szerintem, olyanokkal hogy de mert a párom es az feljohet pisilni meg egyebek amiket irnak.

2022. ápr. 5. 19:20
 69/74 A kérdező kommentje:

Nem a csaladtagom. Egy férfi "csak",aki a barátom.


Nem erzem azt, mint pl tesómnál, hogy jol van pisilj es menj utadra nyugodtan 🙋‍♀️

2022. ápr. 5. 19:22
 70/74 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férfi nem csak a barátom egy egy éves kapcsolatban.

Most le fogsz döbbenni, hogy milyen tartás nélküli nők írnak neked: mi pisilünk úgy, hogy egy helységben vagyunk. Hihetetlen. Micsoda undorító nő vagyok, hagyom hogy a vőlegényem lásson ilyen megalázó, természetellenes helyzetben. Biztosan kihasznál, bár már 8 éve vagyunk együtt és az elejétől ilyen tartás nélküliek vagyunk.

2022. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!