Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a páromról olyan kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromról olyan kijelentéseket teszek pl barátok közt higy szerintem nem bírja velem el akar hagyni, olyankor miért hallgat a párom?

Figyelt kérdés

Vagy véletlen ha szóba kerul ilyesmi téma.

Mert pont ugy jött ki valami téma, kontextus.


Otthon persze kapom azt hogy ő aztán soha nem hagyna el meg stb.


Nyilvanosban mi lehet ez a hallgatás?


Vagy ki kellene próbalnom fordítva is, hogy pl azt mondom úgy imádjuk egymást, mi örökké együtt leszünk?


Irto szocializált, az az egy biztos, hogy nem azért hallgat, mert semmi mondanivaloja nem lenne es semmi nem jutna eszébe.



#nyilvánosan magánélet
2022. ápr. 6. 19:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amugy a haveros házassági témánál 4szemkozt nekem szolt hogy lejarattam magunkat, erre majd figyeljek oda legkozelebb. Es ennyit mondott csak.(még igy haver elott elment hogy igy élcelődtem, de ha házasságrol kérdeznek ne nyilatkozzak igy legkozelebb)
2022. ápr. 7. 14:52
 12/13 A kérdező kommentje:
De ez is. Hogy ilyen jellegu kérdéseknél ő kuka es nekem kell valaszolni mert rám van tolva. Én meg mégis mi a sz.rt feleljek arra hogy mikor házasodunk?😳
2022. ápr. 7. 15:04
 13/13 Natali91 válasza:
Már ne haragudj, de neked mi a fontosabb, az hogy mondja mindenki előtt, vagy az ha kimutatja esetleg? Ne akarj már mindent szerencsétlent tolni mert nincs önbizalmad, az meg hogy az anyukája nem mondott semmit, mit vártál? Bezzeg ha beleszol a kapcsolatotokba akkor meg az lenne a baj. Szerintem kicsit gondolkozz el, és ne a külsőségek érdekeljenek, ha még így marad, kimeld meg szegény srácot magadtól
2022. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!