Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz miatt szakít velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz miatt szakít velem a párom. Én fizetem a házhitelt, rezsit, gyerek dolgait, ő a felújítást. Hó végére semmim nem marad, nem tudok beszállni még a milliós felújításba! Nagyon padlón érzem magam! Küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Párommal 10 éve vagyunk együtt,van egy közös 8 éves gyerekünk, nem vagyunk házasok.Miután megszületett a gyerek,az én régi házamba költöztünk.Elkezdtük felújítani amibe én nem tudtam anyagilag beleszállni(milliós összegek).Én fizetem a házhitelt, a rezsit, a gyerek dolgait.Hónap végére a fizetésemből semmi se marad.Párom kamionozik, a felújítás miatt volt hogy több hónapig nem jött haza.Most is több mint 3 hónapja van kinn, és közölte nem is akar hazajönni, jó neki kinn egyedül, nincs gond. Velünk alig kommunikál! Mindent támadásnak vesz, veszekszek szerinte folyton.Most azt mondta ha talán húsvétra hazaér,elpakolja a cuccait mert elege lett hogy csak a házra költünk, ő élni akar, utazgatni,szórakozni, pihenni meg elköltözni egy nagyvárosba egy hozzá méltó panel albérletben lakni ahol nem kell füvet vágni,(legtöbbször mire hazajött levágtam).

Azt mondta velem nem lehet tervezni, mert mindent neki kell fizetnie, a házhitel miatt nem tudok hitelt felvenni,ezért nem is kaptam nagyon semmit, meg amúgy is kinn van. Legutóbbi születésnapomra mondta ott az új beálló, nézzem azt, sokba került.

Egy esélyt se kapok, mert 10 évig minden rossz volt,úgyse lenne jobb.

Mondtam hogy szeretnénk vele menni,de hallani se akar róla, inkább nem is beszélünk napokig.

Szerintetek mit tegyek?



2022. ápr. 9. 02:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha panadzkodsz attól jobb? Ha menni akar menjen. Nincs mit tenni. Éled az életd. Így is mindent egyedül csináltál. Legalább nincsen aki vissza húz.
2022. ápr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Abból, h husvétra nem akar hazajonni ugy tunik, h kint már van neki valami no :(
2022. ápr. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

10/12

Nincs semmi fényűzés, mindenből minimál van hiába tehettük volna meg.(zalakerámias akciós a fürdő...)

A felújításokat ő erőltette, én nem mondtam neki, nekem sosem volt rá pénzem a gyerek mellett.Sosem erőltettem hogy maradjon kinn tovább hogy többet keressen, inkább azért hisztiztem mindig hogy mihamarabb jöjjön haza, nem számít a pénz, majd megleszünk de arra megkaptam hogy igénytelen vagyok, meg ő nem ilyen házat érdemel ennyi fizetéssel.

2022. ápr. 9. 06:41
 14/29 A kérdező kommentje:

12/13

Ezt kétlem,mert feszt úton van, a kamionba alszik, max chaten tud összeszedni valakit vagy az irodisták közül, mert a kollegái kívül másokkal nem érintkezik.

Olyanra már volt példa hpgy facebook csoportból rátapadt egy nö és feszt írkáltak.

2022. ápr. 9. 06:44
 15/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem a pénz miatt szakít. Elege lett, hogy hazamenni nem a nyugalom szigete, és veled beszélgetni stresszes. Így ez a könnyebbik, kényelmesebb út.

Valószínűleg ha nem lett volna ennyit távol, nem a munkába menekül, és több lenne az olyan közös élmény, ami pozitív és nem negatív, akkor maradna. Igen, lehet, hogy van is valakije, majd kiderül. De lehet, úgy érzi ő hiába dolgozott érted, nem értékelted, csak kritizáltad.

De hát el se köteleződött neked, külön kasszán is maradtatok, szóval benne volt ez a pakliban, hogy neki mindig voltak kétségei, mindig kicsit kívülről mérlegelte a kapcsolatotok.

2022. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

15/15

Folyton azért könyörögtem jöjjön haza! Vártam, készültünk a gyerekkel ha jött haza. Lakás teljes glancba, többféle kaja, én friss fodrászat, gyerek apró ajándékok.

Kritizálni ő kritizált mindent, mire kész lett bármi is közölte szar, meg neki ehhez semmi köze mert a ház a nevemen.

Közös élmény hogy lenne ha haza se jön?

Hogy tegyem ennél jobban pozitívvá a hazajövetelét?

2022. ápr. 9. 07:17
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Hadd rinyáljak már?! Milyen hozzáállás ez te házisárkány!

Teljesen megértem. Úgy érzi hogy ő tett még szivességet azzal hogy felújította a házadat amin nem értem mégis milyen hitel van és ennek cserébe te feszt bsztatod és még a pénzt is vigye haza. Ez nem kapcsolat, hogy ha végre hazaér akkor a fejéhez van vagdalva hogy “na mindent megcsináltam”.

Meg is értem, és igaza is van. Sokáig is várt

2022. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%
16 Értem én, igazat is adok, de ez lehet az ő szempontja. Nem az jött le neki, hogy érte teszed, hanem az, hogy te valami versenyben jobb vagy nála és folyton kritizálod, de nem ismered el.
2022. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

17/17

Vicc vagy! Többféle menüt lefőzök,tele a hűtő,rend van napi 20 óra munka és gyerek mellett. Mire hazajön csak pihennie kell és soha nem vágtam a fejéhez semmit, soha nem kérem a pénzét, külön kasszája van. És én vagyok a házisárkány!

A gyereket le szoktam vinni mamahoz hogy együtt kettesbe is lehessünk, nagy basztatás!

Amúgy meg neki is ki kellene vennue a reszét a gyereknevelésből, mert az hogy megveszek neki egy 20ezres kocsit rohadt kevés a gyereknek!

2022. ápr. 9. 07:31
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a követelőzés megy. Értem. Ezért vagy ott ahol vagy.
2022. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!