Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 10 éve vagyunk együtt, van egy 8 éves gyerekünk.Volt egy örökölt házam, ide költöztünk,elkezdtük újítani. Én fizettem a rezsit,a gyerek dolgait, a házhitelt,a felújításba nem tudtam adni. Most közölte el akar költözni, élni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel minden pénzem elment a hitelre, a gyerekre, kajára, nem tudtam a milliós felújításba beszállni.Ha letelik a hitel, felesbe íratom a házat rá, így visszaadom a felújítást, de ő nem vár 2 évet. Túlórázok, mellékállásom van, ellátom a háztartást,egyedül nevelem a gyerekét, de így se kellek. Igazságtalannak érzem amit tesz velem. Mit tegyek? Hagyjam menni? Vagy küzdjek?

2022. ápr. 8. 21:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ráiratnod a ház felét? Ne pakolj ki magad alól.

Tudja számlával bizonyítani? Milyen felújítás hogy a ház fele kell neki. Te meg fizetted a rezsit meg a gyerek dolgait. Menjen aztán éljen. Ne csinálj hülyeséget. Ügyvéd.

2022. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
*Ügyvédet keress fel.
2022. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Már miért íratnád rá a ház felét? Fizetett bérleti díjat 10 évig, nyilván nem?! Van számlája, hogy mit költött a házra?

Ha menni akar ad rá a kabátot, de ne hagyd magad lenullázni!

Ügyvéd, sürgősen!

2022. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok. Kamionozik, neki 5ször annyi a kereste feketén mint nekem. Vannak számlák de az én nevemre, mert azokat is én vezényeltem le, ő csak fizette.
2022. ápr. 8. 21:24
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem jár neki. Ügyvéd minél előbb.
2022. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha letelik a hitel, felesbe íratom a házat rá"


Ne legyél már bolond. Örökölted, fizetted a hitelt. A számlák is a te neveden vannak.

Menjen csak, ha akar.

2022. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor széles mosollyal engedd el, egy vasat sem tud követelni rajtad, úgyhogy ne is ígérj neki semmit!

Amit beletett a házba, azt megspórolta bérleti díjon, a lakásfenntartási költségeken, nem beszélve a gyerek költségeit.

2022. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mivel én nem tudtam adni a felújításba mert nem maradt semmim(régi vályogház, minden a duplájába kerül kb)így azt mondtam neki hogy a felét megkapja, ha letelik a hitel! De most azt mondta utálja a házat, putri, az ő keresetéhez nem ilyen házat és életet érdemel.
2022. ápr. 8. 21:35
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Atyaisten, kivenni a gyerek alol a haz felet? Buszkeseg, zsarolas, velt becsuletesseg? Butasag.
2022. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Aztán hova mész a gyerekkel?
2022. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!