Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért háborognak a nők ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak a nők ha az utcán megnézünk csinosabb lányokat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 15:12
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/263 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Kössünk egyezséget: ti megbámulhatjátok a csajok mellét-fenekét, mi pedig büdös bunkónak gondolunk titeket emiatt. Ez így rendben van?

Vagy a bámulást ne korlátozzuk, a nők gondolatait és érzéseit viszont igen...


Amúgy imádom, amikor hozzád hasonló suttyók a menő üzletemberekkel, tudósokkal és művészekkel példálóznak, akik közt kétségtelenül több a férfi, mint a nő.

Egyrészt kérdem én, ha a nemedből kifolyólag olyan kib.szott okos vagy, akkor miért nem vagy gazdag, miért nem tudsz csajozni? Vagy ha ez nem megy, akkor minek ékeskedsz idegen tollakkal?

És arról meg persze előszeretettel kussoltok, hogy kikkel vannak tele a börtönök, kikkel vannak tele reggel hétkor a sarki kocsmák, milyen nemű a legtöbb sorozatgyilkos, pszichopata és véreskezű diktátor... Ezt nagyon szeretitek elhallgatni, pedig ez is hozzátartozik az igazsághoz.


A kvóta kapcsán pedig egyetértünk.

2022. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/263 A kérdező kommentje:

Hát a buliba amikor még anno jártam és egy jó pasi odament a csaj mögé és dörgölözött hozzá akkor hátra nézett a csaj látta jól pasi egyből ment a tánc tolta oda a hátsóját rá , ment a flört stb,


Ha meg egy olyan dörglözött hozzá aki nem tetszett akkor ment a pofon és/vagy ordibálás hogy mit képzel magáról takarodjon stb

2022. ápr. 10. 11:27
 93/263 anonim ***** válasza:
91%

"Nem emelték pederasztára..."


Piedesztálra, te ostoba. A helyedben nem savaznám a nőket azzal, hogy buták.

2022. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/263 A kérdező kommentje:
A top férfiakhoz képest azok , sose tud egy nő olyan szintet elérni mint egy férfi
2022. ápr. 10. 11:30
 95/263 A kérdező kommentje:
Minden sportban, minden vállalatlanba, mindenben a férfiak a jobbak a csúcson , még a főzésben is pedig az női hóbort , de még is a legjobb mesterszakácsok, séfek, stb. férfiak
2022. ápr. 10. 11:31
 96/263 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon naiv voltam mikor azt hittem ezt a “fiúk a jobbak” “neem a lányok a jobbak” dolgot az emberek elhagyják miután kijárták az általánost.
2022. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/263 anonim ***** válasza:
91%

Oké, és erre mit mondasz?


"...kikkel vannak tele a börtönök, kikkel vannak tele reggel hétkor a sarki kocsmák, milyen nemű a legtöbb sorozatgyilkos, pszichopata és véreskezű diktátor..."


Mert akkor ilyen alapon szankcionáljunk minden férfit, hiszen sokkal hajlamosabbak az erőszakos bűntényekre.

2022. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/263 A kérdező kommentje:

A legtöbb férfi aki ilyen bűnbe esik vagy alkesz lesz az pont a nők miatt van sok esetben..


A nők gyengébb fizikumúak nyilván nem velük lesz tele a börtön erőszakos büntettekért , a férfiakban tesztoszteron dolgozik

2022. ápr. 10. 11:37
 99/263 anonim ***** válasza:
21%

#85



De mi nem fantazialunk rola, mint ti...



37F incel

2022. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/263 anonim ***** válasza:
91%

Jaj úúúgy tudtam, hogy a férfiak bűneiért is a nők lesznek a hibásak. De akkor tudod mit? A nők tudományos/művészi/üzleti életben elért szerényebb teljesítényéről meg a csúnyagonosz elnyomó férfiak tehetnek.


Amúgy nekem itt lett elegem. Vagy trollkodsz, és akkor szégyentelenül sok időt pazaroltam erre a vitára, vagy tényleg ennyire menthetetlenül ostoba vagy.

2022. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!