Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért háborognak a nők ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak a nők ha az utcán megnézünk csinosabb lányokat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 15:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/263 anonim ***** válasza:
96%

#50 "Ismerősöm nagyobb tömegbe még meg is csípi a popsijukat"

Nem, a kérdező kezdte el, szűz fiúka:)

2022. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/263 anonim ***** válasza:
100%

50

Akkor hadd válaszoljak erre.

Szerintem bunkó dolog a bámulás, de tagadhatatlan, hogy mindenkinek joga van oda fordítani a szemgolyóját, ahova csak szeretné.

Undorító és alkalmasint ijesztő viselkedés, de nem ütközik törvénybe. Ez a véleményem.

2022. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/263 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálatos módon nem ütközik törvénybe. Bízom benne, hogy eljön a nap, amikor az ostoba cat calling és társai szankcionálva lesznek.


#49 olyan jót kacagtam rajtad. Szerencsétlen azt hitte mond majd valami ütőset, aztán még ez se jött össze 😀


#48😂😂😂😂 szálak, ha azt hiszed ez a fajta ostoba személyeskedés bármiféle rossz érzést keltett bennem. Megmosolyogtató. Szerencsére nem ez a szituáció, de felvilágosítalak, egy nőnek ezer más érdeme is lehet, amiért imádják a pasik, nem csak egy segg.

2022. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/263 anonim ***** válasza:
100%

53

Szerintem nagyjából egy oldalon állunk, fiatal nőként én is sokszor "áldozata" vagyok a catcallingak.

(A "Biztos hazudsz, igazából csúnya és frusztrált vagy." kommentet bekészítőknek mondom, hogy tényleg nem vagyok topmodell, de a szóban forgó "emberek" 40 év és 80 kg alatt minden nőt inzultálnak - főleg nyáron.)


Mégsem hiszem, hogy a bunkóságot büntetni kéne. Nálam a fizikai érintés a vörös vonal, de ha csak bámulásról, beszólogatásról vagy füttyögésről van szó, akkor hadd csinálják. Ostoba, idióta és undorító viselkedés, de szerintem nagyon veszélyes lenne a suttyóságot szankcionálni.

Gondold meg, az is bunkóság, ha nem adom át a helyem egy idős embernek a buszon, de nehogymár emiatt rám küldje valaki a rendőrséget...

És abban igazuk van a háborgó (valszeg) inceleknek, hogy egyáltalán nem mindegy, ki próbál szemezni veled. Ők azt valami szőrnyűséges jogsértésnek érzik, hogy a 120 kilós Józsibácsi csókdobálásának nem örülök, egy jóképű fiatal srác közeledését meg szívesen fogadom egy szórakozóhelyen. Ez valójában egy teljesen legitim reakció minden nő részéről, a férfiak sem szeretik, ha öreg/csúnya/elhízott nők akaszkodnak rájuk. Na de a törvény, a jog mégsem tehet különbséget az emberek közt a kinézetük alapján...

2022. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/263 A kérdező kommentje:
Úristen hova halad ez a világ hogy már azt is büntetni akarjátok ha rátok néz valaki.. lassan bűn lesz férfinek lenni, persze mikor eltart titeket akkor az jó
2022. ápr. 10. 10:07
 56/263 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnél beakadt a lemez. Nem bűn férfinak lenni, imádom a férfiakat és nem a pénzükért. De a férfiak nem bámulnak tahó módon:)
2022. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/263 A kérdező kommentje:
Miért ne bámulnának pont az alfahímek akik magabiztosak azok bámulnak meg még oda is szólnak ha úgy adódik a gyenge félős férfiak nem mernek oda se nézni
2022. ápr. 10. 10:13
 58/263 anonim ***** válasza:
100%
Mondom férfiak. Úriemberek. Az “alfahím” nem tudom nálad mit jelent.
2022. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/263 A kérdező kommentje:

Az az úriember aki rá se néz egy nőre csak várja hogy majd te hozzá szólj hogy na jólvan úriember leszel eltarthatsz engem , aztán ha azt mondja nem kellesz neki akkor már nem úriember?


Ez nem így meg

2022. ápr. 10. 10:17
 60/263 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ezt írtam..
2022. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!