Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az alapelved egy kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az alapelved egy kapcsolatnál, ha van ilyened?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, csak max. évi néhányszor, ne legyen otthonülő típus, ne akarjon közös gyereket, fogadja el a gyerekeimet, minimum azt tudja nyújtani, amit én, de a legfontosabb, hogy úgy szeressen, hogy felvállalva stb..... Valószínűleg ezek nagyon magas elvárások, mert már közel 3 éve nincs senkim. :-))))) 39,5N
2022. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom a tőlem telhető legtöbbet megadni a másiknak, hogy öröme legyen abban, hogy velem van. Bár eddig ez csak egy ideig működött.
2022. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Hogy egyenrangú felek legyünk a kapcsolatban, mindketten ugyanannyit rakjunk bele, ne érdekekre épüljön az egész és az elfogadást jó érzés lenne végre valóban megtapasztalni... 30/F
2022. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A hűség.
2022. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

A jelenléte adjon valami pluszt az életemhez. Legyen vele jobb, mint nélküle.

Hűséges, káros szenvedélyektől (pl. dohányzás, szerencsejáték, mértéktelen ivás) mentes, megfelelő egzisztenciával rendelkezik. Mivel van háziállatom, el kell hogy fogadja. IQ és EQ is fontos, ha ezekből nincs elég, előbb-útóbb kiderül és az probléma. Továbbá nem hiszem, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

2022. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne igyon annyit, mint apàm.

Ne bàntalmazzon se fizikailag, se verbàlisan, se lelkileg

Bìzhassak benne, legyen hűsèges

Nem kell gondolat olvasònak lennie, verbalizàlom a dolgokat,de ne csak meghallgasson, hanem figyeljen oda arra amit mondok

Ha vmi bajom van csak öleljen àt. Nem kellenek nagy szavak, semmi, csak egy ölelès

Ha ezek megvannak, akkor talàn összejön az, h amikor a karjaiban vagyok, akkor olyan biztonsàgban èrzem magam, mint mèg soha. Tudom, h senki nem àrthat nekem!

2022. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"A a műsor vezérelve, hogy nem vagyunk félrevezérelve", monda anno Kristóf Tibor.
2022. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hűség, tisztelet, őszinteség. N
2022. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Lestat_626 ***** válasza:
100%

Soha nem teszek olyat, ami nekem sem esne jól a páromtól.

Ez szerintem egy egyszerű és könnyen követhető alapelv.

2022. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ha én miatta (meg magam miatt) húzok bizonyos határokat, akkor köteles ő is tartani azokat. Nem fogok könyörögni, hogy tartsa, de akkor repül. Pl ha kapcsolatban vagyok, nem viselkedek úgy, mint egy kiéhezett r*banc, semmilyen platformon. Tőle is elvárom. És sok-sok hasonló dolog amivel megtisztelem az aktuális partnerem.
2022. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!