Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az alapelved egy kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az alapelved egy kapcsolatnál, ha van ilyened?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 19:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem költözök össze

Nincs közös kassza

Nincs korlatozás, beleszólás egymás dolgaiba

2022. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy boldog nő legyek mellette. Ő meg egy boldog férfi. Ne kelljen semmit megjátszani és erőltetni.
2022. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Konszenzus, szeretet, kölcsönös tisztelet, és kölcsönös bizalom-alapú kapcsolat érdekel. Másmilyen nem kell.
2022. ápr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A 4.válaszoló elsőként rátapintott a lényegre!
2022. ápr. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

-Hasonló értékrend.-

-Fogadja el, hogy elvált férfiként felelős vagyok gyerekeimért.

-Tudjunk együtt nevetni ezen a sz@ros világon. :)

2022. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

- ha jelét mutatja annak, hogy anyuci pici fia, lépek (nem, azzal nincs gond, ha szimplán jó a kapcsolata az anyjával, de ha nem véd meg, ha anyuci jogtalanul fúr, vagy csicska hoppra ugrik neki, akkor vége... apukám tipikus anyupicifia volt, a gyerekeként is pokol volt azt átélni, hogy mindig anyuci lesz az első, pedig aztán a nagyanyám egy elég undorító személyiség volt :( )

- megcsalást nem bocsátok meg (cserébe én sem vagyok hűtlen)

- fizikai bántalmazást nem bocsátok meg (és ebbe beletartozik az is, ha szex során olyat tesz / tenne, amit én nem akarok és megmondom neki)

- kompromisszumok mindkét fél részéről kell, hogy működjenek

- nekem fontos a házasság - ha megígéri, de kihátrál belőle, mismásol, vagy meggondolta magát, akkor keresek valaki mást

- gyereket csak házasságba vállalok

- kitartani nem fogok senkit (nyilván, hosszú, komoly kapcsolatban 1-2 hónap munkanélküliség során kisegítem, vagy ha olyan balesete van, de aljas módon kiszámított rendszer ne legyen belőle)

- a jelenlegi lakásomat nem íratom a másikra rá félig sem

- őszinte kommunikáció, még ha néha fájdalmas is

- olyan emberrel nem jövök össze, akármennyire vonzó és szimpatikus, akivel semmi közös nincs bennünk, és bármilyen meghatározó témában gyökeresen mást gondolunk

2022. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%

16/16 válaszolónak...

A Jóisten mentse mag azokat a férfiakat akik szóba állnak veled...! Ámen.

2022. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17: szóval, az már túl magas elvárás, hogy ne rajtam akarjon felkapaszkodni / magát kitartatni velem / golddiggerkedni + legyek neki fontos és ne legyen egy agresszív állat? ... ha igen, akkor inkább maradok egyedül :).
2022. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!