Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeltétek volna ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeltétek volna ezt az autós vitát?

Figyelt kérdés
Elmentem tankolni, pontosabban mentem volna, ha lett volna olyan üzemanyag a benzinkúton, amit használok (nem sima benzin, az volt, hanem kicsit speciálisabb). Elmentem még 3 helyre a városban, sehol nem volt az a típus, amit keresek. A 4. helyen végül kénytelen voltam tankolni, mert nem tudtam volna hogy hazavezetni üres tankkal, de csak 8 litert tankoltam egy drágább üzemanyagból. Sehol nem tudták megmondani, hogy a nekem kellőből mikor kapnak biztosan, de talán jövő héten már lesz. Hazaértem, a pasim azóta is puffog, hogy minek költök ilyen luxuskiadásokra a közös kasszából. (Kocsi az enyém, de közös kasszán vagyunk).

2022. ápr. 10. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond, ő mit tett volna a helyedbe ilyen esetbe? üres tankkal hazamegy - ha egyáltalán haza jut annyival?
2022. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
A pasid sem a legélesebb kés a fiókban. Ezt így közölném vele. Aztán ha megsértődik, az már az ő problémája.
2022. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerinte menjek BKV-val, ha már úgyis van bérletem. Csak azt felejti el, hogy dolgozni úgy 2 óra alatt érnék be.
2022. ápr. 10. 11:06
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Hálát adok az égnek, hogy nem vagyunk közös kasszán. Így azt tankolok a kocsimba és annyiért, amennyit én meg tudok engedni magamnak és senkinek egy qrva szava nem lehet rá.
2022. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
1-2 ilyen megjegyzése és mi sem sokáig leszünk azon. Bezzeg én egy szót nem szólok, elfgadom, hogy ez a hibbja, mikor ő költ a tuningolt kocsijára havi százezreket vagy még többet.
2022. ápr. 10. 11:18
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Nincs közös kassza, nincs pénzügyi vita, ilyen egyszerű.
2022. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak megkérdeztem volna, hogy ő mit tett volna a helyemben.


Gondolom, neked is eszedbe jutott megkérdezni, hogy ő milyen megoldást talált volna, ami szerinte annál jobb, mint a mit te tettél.


Mit mondott rá?

2022. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dzsoki ***** válasza:
Mi történt? Nem volt a spéci benzinből,csak a hagyományosból,ami drágább. Mennyibe kerül,ha van a spéci,mint amit vettél? Továbbá,mi a luxus? Már maga a tankolás vagy a drágább benzin? A kérdésre válaszolva,nyilván,hogy nem lehet üres tankkal hazaérni. Mikor és hová mész legközelebb,hogy 2 vagy 4 liter benzin nem lett volna elég,az általad szükségmegoldásból vásárolt benzinből?
2022. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hagyományosat nem tankolok, mert az autóm nem szereti, nem jó neki, autószerelő is mondta, hogy ne, mikor már többször volt motorprobléma miatt szervizbe. Amit szoktam tankolni, az egy picit drágább verziója a hagyományosnak. Amit most tankoltam az egy magasabb oktánszámú, sokkal drágább üzemanyag. A sokkal drágább üzemanyagon akadt ki. Dolgozni holnap 100 km-re, remélem a pálya mellett valamelyik kúton találok, nem akartam kicentizni, ezért tettem bele ennyit.
2022. ápr. 10. 11:55
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen autód van, de azért van a motorvezérlő, kopogásérzékelő, lambda-szondák, hogy a motor beállítsa magának az optimális teljesítményt.

Lehet, a párod is ért az autókhoz, ezért mondja, hogy minek?

Ha a normál 95-östől dadog, rángat, nem jól megy, hibakódot kellene olvasni, már ha lesz egyáltalán.

2022. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!