Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeltétek volna ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeltétek volna ezt az autós vitát?

Figyelt kérdés
Elmentem tankolni, pontosabban mentem volna, ha lett volna olyan üzemanyag a benzinkúton, amit használok (nem sima benzin, az volt, hanem kicsit speciálisabb). Elmentem még 3 helyre a városban, sehol nem volt az a típus, amit keresek. A 4. helyen végül kénytelen voltam tankolni, mert nem tudtam volna hogy hazavezetni üres tankkal, de csak 8 litert tankoltam egy drágább üzemanyagból. Sehol nem tudták megmondani, hogy a nekem kellőből mikor kapnak biztosan, de talán jövő héten már lesz. Hazaértem, a pasim azóta is puffog, hogy minek költök ilyen luxuskiadásokra a közös kasszából. (Kocsi az enyém, de közös kasszán vagyunk).

2022. ápr. 10. 10:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mit mondott arról, hogy ő hogyan oldotta volna meg?
2022. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

#11

Arra ilyen típusú ember nem tud/akar válaszolni, a kötözködés volt itt a lényeg, hogy a kérdező mért is mert a közös kasszából költeni. A kandúr kizárólag azt is a magáénak érzi.

2022. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

#11

Gondolom úgy, hogyha a harmadik kútnál sincs 110es benzin, megtankol 100asból (igazából max a második kúton.)

A verda csak nem olyan érzékeny, mint az asszony lelke, egyszer egyszer beéri a sima prémiummal is. 😂

2022. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Leírtam már, hogy mit mondott. Menjek tömegközlekedéssel autó helyett.
2022. ápr. 10. 13:24
 15/22 anonim ***** válasza:

"Bezzeg én egy szót nem szólok, elfgadom, hogy ez a hibbja, mikor ő költ a tuningolt kocsijára havi százezreket vagy még többet."


Azt is a közös kasszából?

2022. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen,egy közös bankszámlára megy a fizetésünk.
2022. ápr. 10. 13:52
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
És annyival jobban keres nálad, hogy belemész a közös kasszába úgy is, hogy "havi százezreket vagy még többet" költ a saját autójára, miközben kiakad azon, hogy 8 liter drágább benzint veszel a sajátodba, illetve nem utazol napi 4 órát a BKV-val?
2022. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem, közel azonos a fizetésünk, 12 000 Ft-tal keres nálam jobban.
2022. ápr. 10. 15:01
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
És se benne nincs annyi igazságérzet, hogy ha a kocsijára ennyit költ a közös kasszából, akkor ne rugózzon az összehasonlíthatatlanul kevesebb benzinköltségeden, se benned nincsen annyi egészséges önérzet és kiállás önmagadért, hogy ezt ne tűrd el neki?
2022. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te is becsicskultál egy bunkó, önző faroknak, aki ezt maximálisan ki is használja.

Tudod a "mert szeretem" nem vezet automatikusan egy jó és megbecsült kapcsolathoz.

2022. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!