Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így érzek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek, ha a párom vezet?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves Volswagenje van, amiben a legnagyobb extra a légzsák. Sokszor eszembe jut, hogyha valami baleset történik menet közben, akkor túléné/túlélnénk-e ilyen felszereltségű autóval. Nekem egy 6 éves Hyundai-om van, amiben sokkal több extra van, ami növeli a biztonságérzetem. Sokszor van, hogy mondom neki, vezetek ên, ami valójában azért van, hogy ne az ő autójával menjünk. Szeretném, ha lecserélné egy picit jobb autóra a jelenlegit, nem, nem arról van szó, hogy egy csúcskategóriás, több mint 5 millió Ft-os vadiúj autót vegyen,hanem csak egy 10 év alatti, jobban felszerelt középkategóriásra gondoltam. Nem akarom megbántani, az önérzetébe gázolni ezzel, nem tudom, hogy hozzam fel.

2022. ápr. 17. 13:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted a te autód acélpáncélból van? A légzsák és az abs-en kívül mit akarsz még?
2022. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Pont nem akarom, hogy BMW-t, Mercedest vegyen, aránytalanul túlárazottak.

Jól vezet, azzal nincs problémám, megbízom ilyen téren benne, de ugye nem egyedül ő van az utakon.

2022. ápr. 17. 13:43
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

A régi kocsik jobbak mint az újak, hidd el.

1994 óta vezetek, számtalan féle autóm volt, jobbak a régiek, azok még védenek, össze vannak rakva, nem gyulladnak ki és hasonlók.

2022. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%
Bolond a nő, hagyjátok. Azt hiszi hogy nem törik össze az 5 éves autó egy balesetnél.
2022. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Azt meg mindig nem tudjuk h miert nem mentek akkor a tieddel.
2022. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%

Hihetetlenek ezek a kommentek, így megtámadni (gondolom csak mert nő kérdezi…). Hadd segítsek, nem csak ABS és légzsák van egy autóban (utóbbiból meg nem mindegy, hány darab), rengeteg más alkatrész is van, ami a biztonságot növeli. A gyűrődési zónákról pedig már nem is beszélve, azért néhány ezer mérnök dolgozik ezen a problémán világszerte… mit gondoltok, a semmiért teszik?

Igenis egy új autó sokkal biztonságosabb, egyetértek a kérdezővel. Az ismerőseimnek én is azt javasoltam, hogy lehetőleg 2010 utánit vegyenek, az indokok között benne volt a biztonság is (valamint nálam is szerepet játszott a vételnél).

2022. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%
Igaza van a jerdezonek. Én sem szívesen ülnek be egy 20 éves lelekvesztobe.
2022. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
8%
Gépjárművekkel kapcsolatos kérdésbe szerintem meg ne szóljon bele nő.
2022. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%
Anyukám se érzi jól magát, ha másvalaki vezet, van ilyen.
2022. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem a levegőbe beszélek, volt egy autóbalesetem 13 éve (nem én vezettem, csak az anyósülésen ültem). Szalagkorlátnak csapódás, többszöri megpördülés, fejre fordulás után totálkáros lett az autó, a rokonom és én is megúsztuk agyrázkódással, illetve kisebb-nagyobb zúzódásokkal, de lelkileg nagyon megviselt, azóta is sokszor eszembe jut, az ilyesmit soha nem lehet elfelejteni. Nem arról van szó, hogy félek autóba ülni vagy vezetni, hanem arról, hogy szeretném, ha ő, én is minél nagyobb biztonságban lennénk.
2022. ápr. 17. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!