Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők milyen érzés hogy ló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen érzés hogy ló helyett a szamár vagytok?

Figyelt kérdés

Most őszintén milyen érzés volt mikor megtudtátok hogy az őszes férfi akar szexelni?

Ti meg ugye azt nem!

Csak az előnyök kellenek.



#Ló helyett a szamár #A nők nem szeretnek szexelni #Csak a pénz a fontos
2022. ápr. 17. 19:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20. A nők szexhez való hozzáállásából!
2022. ápr. 17. 22:01
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
A veled való szexhez.
2022. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen, én eddig csak unikornis voltam
2022. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 lizzi77 ***** válasza:
100%
Virágszálam,a néhány kivételtől eltekintve(aszex,bántalmazás miatt nem pálya neki, de ez a férfiakra is igaz) nagyon is szeretünk szexelni a megfelelő emberrel, akivel van érzelmi töltet, vagy legalább vonzódás. A fiúk meg bárkivel tudnának, ha régóta nem voltak nővel, ez a különbség. De ettől te emlékszel vagy előrébb, gondolom..
2022. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

24. 😢

Komolyan irigyellek titeket.

2022. ápr. 18. 17:04
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vicces hogy a szarul baszo férfiak nagy részéből kínzással sem lehetne kiszedni hogy képtelenek kielégíteni egy nőt, kérdező meg mindent megtesz hogy az összes válaszoló tisztában legyen a bénaságával :D


Oké, kérdező, mostmar leesett mindenkinek hogy a nők irtóznak a veled való szex puszta gondolatától is.

2022. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26. Nem hiszem, szoba se jőtem soha senkinek mint partner.
2022. ápr. 18. 17:15
 28/28 anonim ***** válasza:

En olyan pasikkal vagyok jàok mindig akik válogatnak.

Tehát ha akarnák simán lenne nekik más de én kellek.


Nem az aljával járok aki olyan nőkkel foglalkozik aki neki nem is jelent semmit.

Olyanokkal állok össze mindig akiknek nagyon sokat jelentek es nagyon sokat bizonyítottak is, akik nem adják alá hogy jóvan ez amig nincs ló, hanem akiknek csak a ló kell es nem adják lentebb.

2023. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!