Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtál már olyat veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtál már olyat veszekedés közben indulatból a párodnak, amit nem is gondoltál komolyan és megbántál? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Volt nálad jobb nőm is!"
2022. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
(Én azt mondtam a barátomnak, hogy unom a hülyeségeit, és jobb lenne nélküle)
2022. ápr. 23. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer kiszaladt a számon, mikor már többször nekiállt, hogy mától már fogyókúrázok, de előtte még ezt a sütit megeszem, hogy ha nem zabálnál annyit, nem lennél olyan kövér mint anyád.

Akkor két napig haza sem jött, anyjánál aludt, gondolom jól kitárgyaltak.

2022. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Azóta megválogatom a szavaimat és már másik nővel vagyok.

Megtanultam, hogy vannak dolgok amiket nem szabad kimondani.

2022. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

4.vagyok

1.voltam

2022. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Sosem mondok olyat, amit nem gondolok komolyan. Maximum olyan bugyog fel belőlem, ami tényleg úgy van, csak sokáig nem szóltam vagy finoman próbáltam szólni. Aztán egyszercsak szegény férjem képébe vágom a frankót, ő meg napokig szédeleg tőle. 😔
2022. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Támadási fekuleteket adtam már sajnos magam ellen veszekedésekben. Ezeket bántam csak meg.

Betegesen féltékeny.

A múltammal támad(mivel ismeri). Én hülye meg azt mondtam neki valóban nem voltam egy erkölcsös, de az 10 éve volt könyörgöm.

Azota ezzel támad hogy én magam mondtam magamrol, es szerinte most se vagyok jobb.

Az ilyen betegnek azt kell mondani, egész életemben eddig 2 barátom volt max, az is szép szerelem volt, es nem többet.

2022. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen.


Volt, amit tényleg az indulat hevében vágtam az exem fejéhez, de sajnos azt úgy is gondoltam. Maximum nyugodtabb lelkiállapotban nem mondom ki. Végül szakítottam vele, életem legjobb döntése volt. Ezzel nem azt mondom, hogy én hibátlan vagyok, de ő bántalmazó volt, arra pedig nincs mentség.

2022. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!