Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barát házaspár.Ötvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barát házaspár.Ötvenesek. Szólnátok,hogy a női tag félrekacsingat??Jóban vagyok mindkettőjükkel.A férj viszont burokba van zárva.

Figyelt kérdés
Semmilyen közösségi oldalon nem lehet fent.Telefonját be kell mutatnia ha a munkából hazaér.Mindene ellenőrizve van.A feleség meg éli világát.Sajnálom a férjet,legszívesebben szólnék neki,mert ő meg van győződve róla,hogy hűséges a felesége.Miközben nem.Mit tennétek a helyembe?
2022. máj. 2. 21:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a ferj nem csicska, hanem osz8nten megbanta,hogy megcsalta a feleseget es most barmit megtesz,hogy visszaszerezze a bizalmat, bemutatja a telefonjat, semmilyen kozossegi oldalon nincs fent, mert szeretne megtartani a fekeseget,mert szereti őt es sajnalja,hogy megbantotta. Jol gondolom?
2022. máj. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A kerdezo a ferjnek is baratnoje: mindkettojukkel joban vagyok.
2022. máj. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Hallgasd meg párszor a P.Mobil - A pofádat befogod című előadását.
2022. máj. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

Miért szólnál? Semmi közöd hozzá hogy ők hogy élnek. A másik meg az, hogy azt hiszed nem tudja a hapsi hogy mi megy?

Ne legyél ennyire naív, ők sokkal jobban ismerik egymást mint te azt gondolod. Az nem jutott eszedbe hogy vannak emberek akiknek ez így jó?

Hagyd őket békén, ne keverd a szart, nem lesz hálás érte egyik fél sem.

Te hálás lennél érte mert pofádba mobdják azt amit amúgy is tudsz?

2022. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem csalta meg a férj. Azt elmondta volna a barátnőm.

Inkább ,szerintem MINDENKI MAGÁBÓL INDUL KI,ezért van csekkolva a telefon,minden percéről amit nem otthon tölt,elszámoltatva.

Köszi aki válaszolt értelmesen.A többieknek,meh kuss ,pofád befogod stílusra inkább nem reagálnék.Igazi primitív megnyilvánulás volt.

2022. máj. 3. 07:52
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Azert csak kerdezz ra, hogy megcsalta-e a ferj vagy csetelt-e, ismerkedett-e valakivel.

Mert tipikusan azutan kell bemutatni ferjeknek a tekefonjukat, illetve önként bemutatjak,vezekelnek.

Lehet, hogy még elotted is szegyenli a feleseg, hogy meg akartak csalni, vagy megcsaltak?...

2022. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Miota ismered oket? A feleseg mas partnereivel is ilyen volt elozoleg?

Vagy kapuzarasi pánik van most nala? A ferjevel nem szexelnek? Azert keres mas ferfiakat? Miert nem valik el tole akkor? Vagy elobb keresvalaki biztosat?

A felesegnek hany tartos kapcsolata vagy ferje volt eddig? Ok ketten a mostani ferjjel miota ismerik egymast? Van gyerekuk? Kozos gyerek? Amiatt nem akarja otthagyni a ferjet,hanem inkabb partnereket keresget?

2022. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Miota megy ez, hogy a ferjnek be kell mutatni a telefonjat stb.?

Es miota pasizik a feleseg? Melyik kezdodott elobb?

2022. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A feleseg meg csak levelezesig jutott vagy mar tobb is volt?

Hany pasival levelezett, talalkozott eddig? Eli vilagat: az mit jelent? Levelezest?

2022. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok.

Utolso pasimmal kapcsoltunk elso eveiben en is el voltam szamoltatva minden percemmel. Nem azert,mert a pasi magabol indult ki, nem csalt meg. Hanem alacsony volt az onertekelese, onbizalma. Meg félt, hogy el akarom hagyni. Mert nem voltam bele szerelmes, csak azert jartunk egyutt,mert nagyon kitartoan udvarolt es megkedveltem. Es ezt tudta o is.

2022. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!