Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk, én 19 ő 20 éves. Mondtam neki hogy én még azelőtt nem szeretném elvesziteni mielőtt nem megyek nőgyógyászhoz, mondta is hogy persze megerti. Ehhez képest tegnap alvás közben mert nála aludtam kezdett el fogdosni miközben én aludtam, persze felebredtem, és utána se akartam abbahagyni mikor mondtam neki hogy hagyja abba.

Nem is ertem....



2022. ápr. 28. 07:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
24%

Megfogdosott ? Borzasztó !

Nem megdugott , csak fogdosott örülj neki.

2022. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Nem most aludtam vele először, eddig semmi nem volt
2022. ápr. 28. 08:06
 3/63 anonim ***** válasza:
30%
Most megkívánt. Ezzel semmi baj nincs. Az lenne a furcsa ha nem.
2022. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
61%
pettingről hallottál már? ahhoz nőgyógyász sem kell
2022. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
17%

Nem cummantottad le? Akkor nyugodt lett volna.

Vagy egy kis ujjazás?

2022. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

Igen nyilvan tudom hogy nem kell.


Nem mert ALUDTAM. Nyilván ha ezt egy este csináljuk mondjuk az ugy oké de így csak azzal van bajom hogy miért alvás közben kellett

2022. ápr. 28. 08:16
 7/63 anonim ***** válasza:
80%

Jezusom, ez nem normális. Ez kb olyan mintha molesztalt volna, igen többi előző válaszoló, párkapcsolatban is van ilyen.

Nem voltal magadnál és erre gerjedt be és kihasználta, hogy nem tudsz nemet mondani.

Én nem azon gondolkoznek ezek után, hogy mikor legyen az első szex, hanem kivagnam a fenébe a srácot.

És nem azért mert megkívánt, hanem mert kiszolgáltatott helyzetben voltal és ő visszaélt vele.


23N

2022. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
25%
Borzasztó. Engem is keltett fel barátom persze én kapható vagyok a szexre ilyenkor is. Nem kezdek el hisztériázni hogy de aludtam. Ezeket jó az elején tisztázni ki mibe van benne.
2022. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
90%
Tett valamit, amit te nem szerettél volna. De ennél továbbmegyek: hiába kérted, nem állt le a taperolásoddal. Akár kapcsolat, akár nem, ez bizony zaklatás. Ezek után hülye vagy, ha odaadod magad neki. Keress egy értelmes férfit, aki tiszteletben tartja a kéréseidet.
2022. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
30%

Oké, az tényleg nem jó, hogy kérésre sem állt le. Szóval azzal valóban baj van.

Viszont kérlek, magyarázd el, miért zavart téged, ha fogdos? Akihez vonzódom, annak mindig vágyom az érintésére. Első pár hónapban képes lennék nem aludni egész éjjel :D Persze az is lehet, hogy nagyon fontos volt, hogy kialudd magad, mert másnap szükséged van az energiádra, ezt megértem. Bár akkor nem alszom másnál, ha az alvás kritikusan fontos. Ha ottalszok, akkor számolok azzal, hogy reggel kevésbé leszek kipihent. És ha ez belefér (hiszen ott aludtál nála), akkor nem értem, miért katasztrófa, ha odabújik, elkezd simogatni... Vágyik rád, és ez teljesen normális. Az a nem normális, ha ez nem kölcsönös. Akkor persze zaklatásnak éli meg az ember. De az a tapasztalatom, hogy akkor nem vágyik erre az ember, főleg ha már az elején is van hogy zavarja, ha nem vonzódik a másikhoz. Anélkül meg értelmetlen a kapcsolat.


A fiú egyedüli "bűne", hogy kérésre sem állt le. De nem is rögtön a farkát vette elő, hogy szexeljetek, lehet, csak egy kis szexuális izgalmat, reakciót, tapit akart. Ezen nem kéne felháborodni. Lány vagyok, de a helyében én nem lennék olyannal, aki ennyire nem vonzódik hozzám, hogy ezt is elutasítja. Nekem az jött le, hogy felfogta, hogy a szexszel várni akarsz és vár is. Jogosan gondolta, hogy ha már egy ágyban alszotok, egy kis fogdosás azért belefér. De ha nem, akkor szólj előre. Vagy ne aludj vele. Vagy egyáltalán, ha ennyire nem akarod, ne légy vele kapcsolatban.

2022. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!