Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak teljesen elment az esze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak teljesen elment az esze?

Figyelt kérdés

tegnap elkezdett féltékenykedni, hogy köztem és a 16 évvel idősebb főnököm közt biztos van valami, mert a FB-on volt egy bejegyzés ahol munka közben le vagyok fényképezve, főnök meg odaírta, hogy "ügyike vagy Beácska ;)"

És ezzel az a gondja, hogy bezzeg rólunk nincs kint semmi FB-on se még egy közös kép se. Mondjuk ez igaz, mert én FBra csak munkával kapcsolatos dolgokat rakok ki vagy csak az ilyen megosztásokat, megjelöléseket engedek a falamon.


Meg aztán még azért is kaptam, mert múltkor a sikeres projektem miatt együtt vacsoráztunk a főnökkel, meghívott. És biztos van köztünk valami mert fizette laptopom javítatását is nemcsak az éttermet és haza a taxit.



2022. máj. 10. 15:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt én is tényleg elég húzósnak érzem, itt hadd ne a párod legyen a gonosz, amiért ez is az eszébe jut.
2022. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%

Hát is-is.

A főnöktől elegánsabb lett volna, ha azt mondja, Gratulálunk Beának a kiváló projektjéért.

A vacsora is elment volna, ha egyszeri.

Lehet hogy te nem veszed észre, de tényleg valszeg le akar dönteni a főnököd, nem tudhatjuk napközben milyen gesztusai vannak feléd a tényleges munka közben.

Persze ettől még nem kellene kiakadnia a pasidnak, ez is tény.

Az ilyen pasik mindíg félnek, mikor és ki nyúlja le a bnőiket, vagyis önmagukban is bizonytalanok.


Én ebben a helyzetben pasi létemre nem vennék róla tudomást.

Ugyanis az a helyzet, hogy ha odahegeszteném a bnőm a radiátorhoz, akkor is elmenne a főnökkel, ha akarna. És innentől fogva semmi értelme a féltékenykedő cirkuszolásnak. Ez a fajta pasikiakadás megcsak olaj a tűzre.

Nagyon sok nő munkahelyen ellágyul a főnöktől, mert az talán magabiztosabb, sikeresebb és ez imponál a nőknek, úgy általában.

És minden férfiben a legerotikusabb a sikere.

Ez is örök törvény.

De sokáig lehetne még ezt más szemszögekből is nézni.

2022. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

A párod jobban tenné, ha lelépne tőled, ha már így beszélsz is róla, "Páromnak teljesen elment az esze?"! Ez azt jelenti, (már) nem tiszteld - szereted. Helyesen így lett volna :

-Párom jogosan gondolja így?

Például...

2022. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21%
Én se féltékenykednék amúgy, ha menni akar menjen, akkor úgy sem szeret. De a főnökön megtorolnám, hogy tudja mi történik ha pofátlankodik, nevelő célzattal egy kis tanító erőszak.
2022. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha férfi lennék, én sem gondolnék semmi jóra...
2022. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
En is azt emelnem ki, ahogy a parodrol irtal. Nem tiszteled ot, az biztos. A kapcsolatotokat sem tiszteled, tipikusan a feszegeted a hatarokat azzal, hogy ennyit megengedsz a fonoknek. El kene gondolkoznod, hogy vegulis mit akarsz, a leglazabb no lenni a fonoknel, vagy inkabb a ferjeddel tervezed a jovod? En biztosan kerulnem a helyedben az osszes olyan szituaciot, amikor kettesben kell lenned a fonokkel. Az ilyen posztokhoz pedig olyanokat valaszolnek, hogy a ferjem tamogatasa nelkul nem ment volna stb. Te most a fonokod figyelmeben sutkerezel, a parod meg joggal serelmezi, hogy az o figyelme mar nem eleg neked. Onismeret, az kene neked.
2022. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%
Én a férjed helyébe odaírtam volna a kép alá, hogy főni, a te anyád is ügyike volt tegnap este...
2022. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Dehogy is, nincs a főnökkel semmi köztünk!
2022. máj. 10. 21:38
 19/27 A kérdező kommentje:
Párom meg túlreagálja az egészet az a baj, hogy mert engedtem a főnöknek hogy hozzászóljon a képhez neki meg nem engedtem hogy közös képet rakjon ki rólunk
2022. máj. 10. 21:39
 20/27 A kérdező kommentje:
Ugyan már, túlgondoljátok. A főnök ilyen, egyik kolléganőnek meg múltkor szivecskéket küldött a profiljára, meg volt akinek otthonra küldött virágcsokrot mert sikeres volt a projektje úgy hogy férjnél van
2022. máj. 10. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!