Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le kellett tagadnom az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellett tagadnom az exem hogy vele jártam, mert ismeri és őrülten féltékeny. Így hazugságban élek. Megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de valamiért "ugrik" az exemre.

Eleve kiakadt azon a kapcsolatunk elején hogy en vele beszélek, kapcsolatot tartok. Az ő ismerősével. De mondtam nyugodtan barátkozhatnának is nincs köztünk semmi.de olyan ordítást és fenyegető nagatartást leművelt, teljesen bekattant, hogy tiltanom kellett az illetőt és stb. És vádolt olyanokkal hogy biztos sz.ptad őt is stb. Igy ezt le kellett tagadnom. Hogy egyáltalán vele jártam.

Az ex ugye bármikor kijátszhat engem, bármikor kiadhat neki. Veszélyforrás.

Szóval egy időzített bombán ülök.

Nem tudom miért féltékeny az ismerősére és miert eget rengető probléma (lenne)neki hogy vele jártam,ha tudná. Olyan szinten "megvadul", hogy félelmetes.

Hogyan orvosoljam az egészet hogy ne egy időzített bomba legyen a kapcsolatom?



2022. jún. 1. 12:49
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Ahogyan kiborul ezen az nem normális. Önvédelem miatt muszáj volt azt mondanom, hogy soha semmi közöm nem volt hozzá.
2022. jún. 1. 12:51
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ki az eletedbol !
2022. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Aha... És mondjuk az nem opció, hogy villámgyorsan kib_szod ezt az agresszív, elmebeteg vadbarmot? Vagy szeretsz rettegésben élni? Külön várod, hogy mikor ver péppé?

Komolyan nehezemre esik elhinni, hogy vannak ennyire beteg agyú nők. De hát tele velük a híradó, szóval nyilván vannak...

2022. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat a leírás alapján egy rakás széklet.
2022. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
ezt azzal tudod orvosolni, hogy szakítasz vele... amit most tapasztaltál egy bántalmazó kapcsolat előszele
2022. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Amugy nem elmebeteg vadbarom. Ezen kattan csak el, de úgy igazán.
2022. jún. 1. 12:58
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Muszáj provokálni őt azzal, hogy “lehetnétek barátok is”? Tökmindegy, hogy viselkedik, te sem vagy a legélesebb kés a fiókban. Minek lógsz a múltadon?
2022. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Ezen én is elkattannék szerintem. Tudod, milyen megalázó tud ez lenni, amit csinálsz?
2022. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
98%

Ja, csak ezen? Egyelőre. Aztán majd máson is.

Ő az, akivel nem mersz nyaralni meg kitesz a kocsijából a mezőn?

2022. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Ez még elotte volt. Szoval mikor még össze se jöttünk en alapvetoen éltem az eletem, beszelgettem ferfiakkal is köztük az exemmel is mivel emberi kapcsolatban maradtunk. Vagy bajtársinak is mondhatnám igazából.

Amikor összejöttem a párommal, én nyitott könyvként adtam elő neki az eletem, bevontam a barátaim ismerőseim közé, PLÁNE, hogy eleve ismerik is egymást!!es természetesen semmi takargatnivalom sem volt. Semmiféle szexkapcsolatban sem voltam mig nem volt barátom.


Abbol lett ez. Hogy meglepett egy féltekenységi jelenettel a párom. És rendesen magatartászavarokkal is ahogy kiborult.

2022. jún. 1. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!