Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le kellett tagadnom az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellett tagadnom az exem hogy vele jártam, mert ismeri és őrülten féltékeny. Így hazugságban élek. Megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de valamiért "ugrik" az exemre.

Eleve kiakadt azon a kapcsolatunk elején hogy en vele beszélek, kapcsolatot tartok. Az ő ismerősével. De mondtam nyugodtan barátkozhatnának is nincs köztünk semmi.de olyan ordítást és fenyegető nagatartást leművelt, teljesen bekattant, hogy tiltanom kellett az illetőt és stb. És vádolt olyanokkal hogy biztos sz.ptad őt is stb. Igy ezt le kellett tagadnom. Hogy egyáltalán vele jártam.

Az ex ugye bármikor kijátszhat engem, bármikor kiadhat neki. Veszélyforrás.

Szóval egy időzített bombán ülök.

Nem tudom miért féltékeny az ismerősére és miert eget rengető probléma (lenne)neki hogy vele jártam,ha tudná. Olyan szinten "megvadul", hogy félelmetes.

Hogyan orvosoljam az egészet hogy ne egy időzített bomba legyen a kapcsolatom?



2022. jún. 1. 12:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
97%
Ő viszont nem fog sajnálni, amikor a lelket kiveri belőled, mert hazudtál.
2022. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Direkt játszod az értetlent vagy tényleg egy testileg, lelkileg megnyomorított ember akarsz lenni?


Kitörölheted a hátsódat a szeretetével, amikor két dühroham között pofozni fog vagy a földön rúgdos.

2022. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Na először még azt mondtad hogy mondtad neki hogy baratkozhatnanak, aztán meg már azt mondod meg se tudtál szólalni. Na akkor döntsd már el hogy mit hazudsz.


Amúgy valószínűleg full kamu. Az az angyal vagyok kijelentés már nem kellett volna.

2022. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? A hiszti műsor KÖZBEN ki kellett volna b*szd az ablakon, mint macskát szarni.
2022. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki azt csinál, amit akar, de az biztos, hogy én soha többé nem jövök össze olyan nővel össze, aki tartja legalább egy exével a kapcsolatot. De természetesen az ő viselkedése is túlzàs.
2023. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!