Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le kellett tagadnom az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellett tagadnom az exem hogy vele jártam, mert ismeri és őrülten féltékeny. Így hazugságban élek. Megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de valamiért "ugrik" az exemre.

Eleve kiakadt azon a kapcsolatunk elején hogy en vele beszélek, kapcsolatot tartok. Az ő ismerősével. De mondtam nyugodtan barátkozhatnának is nincs köztünk semmi.de olyan ordítást és fenyegető nagatartást leművelt, teljesen bekattant, hogy tiltanom kellett az illetőt és stb. És vádolt olyanokkal hogy biztos sz.ptad őt is stb. Igy ezt le kellett tagadnom. Hogy egyáltalán vele jártam.

Az ex ugye bármikor kijátszhat engem, bármikor kiadhat neki. Veszélyforrás.

Szóval egy időzített bombán ülök.

Nem tudom miért féltékeny az ismerősére és miert eget rengető probléma (lenne)neki hogy vele jártam,ha tudná. Olyan szinten "megvadul", hogy félelmetes.

Hogyan orvosoljam az egészet hogy ne egy időzített bomba legyen a kapcsolatom?



2022. jún. 1. 12:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem mikor kiderult hogy ő közös ismerősötök akkor miért nem mondtad neki egyből hogy "ja igen, ismerem, Jani az exem". Mert ha jól értem a feltekenysegi jelenet csak később jött.


Szóval te is gyanús vagy hogy ezt takargattad meg hogy beszelgetsz az exeddel úgy hogy már új kapcsolatod van.

2022. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Most a sok kérdésre hogy válaszoljak?

Nem takargattam, előadtam neki kikkel beszélek. Azota Nem tartok fent abszolut semmilyen kapcsolatot sem senkivel.


Semmi köze nem lenne hozzá amugy hogy előtte kivel jártam. ezert is lepett meg hogy minek féltekeny miert dühöng. Es semmi közünk sincs egymáshoz senkivel. A dühöngés miatt meg természetes hogy nem kezdtem el barmit is a tovabbiakban mondani neki ami provokálná.

2022. jún. 1. 14:06
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahan, azt kozlod hogy kikkel beszelgetsz de azt nem hogy xy amúgy az exed. Mert az olyan mellékes lényegtelen információ.
2022. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Mivel elkezdett dühöngeni. Oda se állt beszelgetni. Kapásbol baj volt. És ugy tegyem akkor hozzá? Akkora baj lett belőle hogy még jó hogy nem mentek egymásnak. Meg nekem.
2022. jún. 1. 14:26
 25/35 A kérdező kommentje:
Meglepett az egész, mert korabban együtt is bandáztak, nem is tudtam hogy utálják egymást mint a sz.r.es tisztes távolságot tartanak egymással.
2022. jún. 1. 14:27
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
És a te hibád, hogy x idővel ezelőtt vele voltál, holott a jelenlegid utálja? És? Neked ezt pl 3 évvel ezelőtt már előre tiszteletben illett volna tartanod?
2022. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
Mentegetheted, a kis hapid egy idegbeteg vadbarom. Megoldás? Szépen elhagyod. Agyon fog verni, ha rájön, hogy hazudtál neki. A beszélgetés miatt kiakadt. Szerinted mit fog reagálni, ha megtudja, hogy az a srác az exed? Hihetetlenül buta vagy, ha nem látod, merre halad a dolog.
2022. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

26 igen abszolut jogtalan amit gondol

27 igen időzített bombán ülök. Ezért a kérdés. Mert amugy "szépszerelem" van es sajnálnám nagyon veszni egy ilyen miatt.

2022. jún. 1. 14:37
 29/35 A kérdező kommentje:
És teljesen korrekt meg angyal vagyok. És ő is. És egy kész rémálom így mégis.
2022. jún. 1. 14:39
 30/35 anonim ***** válasza:
94%
Most szépszerelem vagy egy rémálom?
2022. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!