Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le kellett tagadnom az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellett tagadnom az exem hogy vele jártam, mert ismeri és őrülten féltékeny. Így hazugságban élek. Megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de valamiért "ugrik" az exemre.

Eleve kiakadt azon a kapcsolatunk elején hogy en vele beszélek, kapcsolatot tartok. Az ő ismerősével. De mondtam nyugodtan barátkozhatnának is nincs köztünk semmi.de olyan ordítást és fenyegető nagatartást leművelt, teljesen bekattant, hogy tiltanom kellett az illetőt és stb. És vádolt olyanokkal hogy biztos sz.ptad őt is stb. Igy ezt le kellett tagadnom. Hogy egyáltalán vele jártam.

Az ex ugye bármikor kijátszhat engem, bármikor kiadhat neki. Veszélyforrás.

Szóval egy időzített bombán ülök.

Nem tudom miért féltékeny az ismerősére és miert eget rengető probléma (lenne)neki hogy vele jártam,ha tudná. Olyan szinten "megvadul", hogy félelmetes.

Hogyan orvosoljam az egészet hogy ne egy időzített bomba legyen a kapcsolatom?



2022. jún. 1. 12:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy red flag! Ha ekkora jelre nem figyelsz oda, ne csodálkozz majd, ha nagyobb problémak lesznek.

-"Olyan szinten "megvadul", hogy félelmetes."- Most ezt nem mered elmondani, később mást sem.

2022. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Es nem felejt. Azóta is felemlegeti es féltékenykedik. Es többszörösen is kell tagadnom hogy semmi közöm nem volt hozzá soha.
2022. jún. 1. 13:06
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudok mondani, hogy dobd ki...
2022. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon szeretsz mártírkodni, igaz?


Ha tudod, hogy neki valami ok miatt ez egy érzékeny pont, azért is muszáj addig feszegetni a dolgokat és triggerelni, ameddig ki nem borul és el nem játszhatod a naív 👁👄👁 mártírt, akit bántalmaznak, ugye?

2022. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%
Mi köze hozzá, kivel mit csináltál a ti kapcsolatotok előtt...?? Mindenkivel és mindenről részletes elszámolással tartozol szüzességed elvesztésétől fogva? Köze?
2022. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kérdezem, hogy miért nem szakítasz vele? Miért nem mered felvállalni, hogy igen vele voltál együtt anno, ha elmondásod alapján már semmi sincs köztetek? Amúgy meg attól, hogy te tagadod meg hazudsz, még másoktól simán visszahallhatja, hogy tényleg együtt voltál az exeddel.
2022. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
98%
Nem elmebeteg, csak agresszív idióta, aki rettegéeben tart. Mesélj még, kérlek.
2022. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy troll.
2022. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Már én is gondoltam rá, így a kb 10.kérdésnél - stílusáról és hogy minden kérdésben egyszer csak feljön az "eleve" szó, illetve hogy az összes exe sőt az összes férfi ugyanolyan - hogy magától valaki nem lehet ennyire hülye és csak troll lehet. Legalább is nagyon remélem.
2022. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem rúgod ki azonnal, nincs egy csöpp eszed sem!


Basszus, NEM MERED elmondani, hogy jártál vele? Miért, akkor mi lesz? Félsz tőle? Már most félsz, amikor se anyagilag, se lakás-ügyben, se gyerek-ügyben nem vagytok összekötve? És hogyan fogsz félni tőle, ha már ezekkel is össze lesztek kötve, és ráadásul még anyagilag is ki leszel szolgáltatva neki? Vagy ha már nem élnek a szüleid, és hozzájuk sem tudsz menekülni előle?

És mit csinálna, ha elmondanád a teljes igazságot neki? Attól félsz, hogy elhagyna? Miért, ilyen kapcsolatban öröm lesz egy életen át élni?

Vagy attól félsz, hogy úgy elver, hogy lábra se tudsz állni? És akkor már most belebetonozod magadat, amikor még semmi se köt össze titeket?


De nem is értem: azt hiszi, még nem volt párkapcsolatod? Ha elfogadja, hogy volt (akár ismeri az illetőt, akár nem), akkor igen, azzal a férfival nyilván le is feküdtél, le is sz..ptad stb. stb. És akkor mi van? Hát nem ezt kéne tenni egy párkapcsolatban?

Hány évesek vagytok?

2022. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!