Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás, egy új hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás, egy új hozzáállás kidolgozása?

Figyelt kérdés
Amikor a barátommal huzamosabb ideig vagyok, tehát hónapokig egyutt lakunk, érzem, hogy túl sok ez nekem, a folyamatos jelenléte, ami miatt a szexualis vágyam is csökken iránta, ha meg elmegy, akkor hiányzik, es a szexualis vágyam is visszatér, ilyen se veled se nélküle kapcsolat, sajnos vannak kibeszeletlen konfliktusaink, csinált pár tévedést , amit nem akar belátni
2022. jún. 17. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Én néha kínból amiért állandoan a nyakamon van már programokat találok ki vele. Akár egy közös főzést vásárlást, vagy havarok, utazás, de én azt nem birom csak mikor ott van nálam es lesi a plafont meg fekszik, én meg vagy bemegyek pl hajat pakolni, mosni festeni, de aztán kijövök es megint ez a semmi, elvan fekszik olvas, es ilyenkor kezdek bekattanni hogy legyen mar valami, de megy el, itt van nalam, akkor kínomban vele találok már ki valamit.


Párom olyan hogy orákon át képes egyhelyben nyugalomban lenni, ha én erre lennék kenyszerítve hogy valakinél csak szobanövény vagyok, par ora mulva kényszerzubbonyban vinnének el gumiszobára. Én nem bírnám. Talán leszedálva csak.

2022. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
*Nalam szexre nem hat ki. Ugyanigy 80 %-ban csinálom amugyis csak "kötelességből" mert kell a kapcsolatba
2022. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
*ugyanis
2022. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
1.vagyok mondtam ia neki hogy titi hogy ő még egy böetönt is lazán kibírna ahol a nagy semmi van félnapokon at is🤣nekem meg már minimum klausztrofóbiám is lenne🤣
2022. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
*mondtam is neki hogy tuti higy ò még egy börtönt is
2022. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is csökkent a vagy, mióta együtt élünk, ez teljesen normális. Nyilván mindennap látod, meg gondolom, egymáson kívül más dolgoktok is van, teljesen normális, hogy nem szexeltek napi ötször.

Itt inkább az a probléma, hogy a kapcsolat kezd érettebb lenni, mint a felfogasod, emiatt úgy érzed, hiányzik valami.

2022. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem muszáj minden programot együtt csinálni csak azért, mert együtt éltek. Nyugodtan találkozz barátaiddal, sportolj, járjatok külön programokra. Sokkal pozitívabban fogsz hozzáállni a kapcsolatodhoz, ha kiegyensúlyozott vagy! A legtöbb ember begolyózna, ha a nap 24 órájában egy személy társaságában muszáj lennie.
2022. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a "kicsit ide, kicsit oda" helyzet nem felelne meg, hanem felszámolnám. Ha kis ideig megerőszakolnám is magam és eltűrném, idővel úgyis visszaesnék és elment felettem (felettünk) pár év haszontalanul-
2022. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem programokról van szó hanem hogy idegesít mert vannak kimondatlan problémák is, gyanítom hogy megcsalt
2022. jún. 17. 09:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori párkapcsolati anomália, hogy szerelmesen arra vágyik az ember, hogy a partner mindig mellette legyen, csak éppen a szerelem érzése pontosan az a hiányérzet, ami gyorsan megszűnik, ha a partner tényleg mindig ott van. Ráadásul ez át tud menni "túladagolásba", amikor már-már pontosan a nélküle töltött idő után kezdek vágyakozni.


Szerintem itt kulcskérdés felismerni, hogy nem a párkapcsolat gyengélkedik, hanem egyszerűen meg kell keresni az arany középutat. Nekem is, a feleségemnek is kell a külön töltött idő, hogy hiányozzon a másik, és tudjunk egymásnak újat mondani. Ha túlságosan össze vagyunk zárva, azt veszem észre magamon, hogy minden más ember társasága érdekesebbnek tűnik, és egy idő után elkezdenek idegesíteni egymás szokásai.


Kérdező, nekünk erre őszinte beszélgetések jelentették a megoldást, ahol megbeszéltük, hogy miért lenne kötelező nekünk állandóan együtt lenni. Mindketten felszabadultunk utána, nem éreztük kényszernek a másikat.

2022. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!