Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar dolgozni Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar dolgozni Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 hónapja vagyok együtt a párommal.

Mikor össze jöttünk ott hagyta az akkori munkahelyét,hogy közelebb legyünk egymáshoz ne erre menjen rá a kapcsolat.

Azóta szinte semmilyen munkája nem volt, keresget de nem igazán töri magát rajta..el megy interjúra de egyéb okokból egy sem felelt még meg neki (mindig más a kifogás) jelenleg én tartom el, több műszakban is dolgozom és bár nem kellett többet vállalnom amiatt,hogy ketten élünk a fizetésemből mégis fáradtabb vagyok talán a lelki része miatt,hogy egyszerűen semmi értelme annak,hogy havi 16-18 napot dolgozom és konkrétan semmit nem tudok magamra költeni mert kell a pénz a fontosabb dolgokra amikre eddig nem volt gondom.

Szeretem,mindenben mellette vagyok és támogatom de ez nagyon gáz.

Kezd rá menni ez az egész, együtt élünk de annyira idegesít már ez az egész,hogy minden nap össze veszünk valamin mert türelmetlen vagyok és feszült.

Szerintetek lesz munkája? Vagy léteznek ilyen emberek?

Amikor még volt pénze sokat bele fektetett a kapcsolatba anyagilag (össze költözésnél) de azóta...

Köszönöm

25/L


2022. jún. 27. 23:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a faszi csak arra várt, hogy legyen aki eltartsa. Te pontosan megfelelő vagy a számára.
2022. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek..

Nem tudom miért fontos hol lakunk de egyébként főváros.

2022. jún. 28. 08:23
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert faluban tényleg nehéz lehet munkát találni, főleg ha pl nincs autója. Fővárosban mindenhol van munka, lehet hogy teszkóban árufeltöltői, de az is több mint a semmi. Amíg ott melózik, kereshet mást. De ő NEM AKAR dolgozni. Én is adnék 2 hetet, aztán lapát. Ez már túlmegy egy bizonyos határon, már nincs kovid sem
2022. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

Hát én azt mondanám neki, hogy “nézd Géza, nem haladunk egyről a kettőre, úgy érzem fáradt vagyok, megszakadok, kettőnk helyett viszem a terhet, miközben te henyélsz. 7 hónap telt el anélkül, hogy rendesen odatetted volna magad az álláskeresésbe. Én ezt tovább nem tudom és nem is akarom csinálni.

Kérlek július végéig legyen egy állásod, kezdj el dolgozni és most már ne válogass, mert nem tehetjük meg ebben a helyzetben.

Nincs megtakarításunk, nincs időnk egymásra, örökösen feszültség és vita van a fáradtságom és a kevés együtt töltött idő miatt.

Kérlek ezen változtass. Nagyon komolyan mondom, hogy ha az elkövetkezendő 4-5 hétben nem tudsz ebben érdemben lépni és továbbra is a kifogások jönnek, akkor tényleg fájó szívvel, de szakítanunk kell, mert egy életképes, munkaképes felnőtt férfit én nem tudok jószívvel eltartani és ennek a kapcsolatnak jövője így nincs.”

2022. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor össze jöttünk ott hagyta az akkori munkahelyét,hogy közelebb legyünk egymáshoz ne erre menjen rá a kapcsolat."


Vidékről jött Pestre? Ugye nem azt akarod mondani, hogy Pesten élt és egy pesti munkahelyet hagyott ott erre hivatkozva? Ha netán igen, akkor arra játszott, hogy te majd eltartod. Minden normális ember, ha nincs több hónapra való tartaléka, csak akkor mond fel, ha megvan az új munkahely.

2022. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátumra se méltasd, mert ez egy élősködő. Nekünk volt ilyen a családban, dolgozni lusta, sose menne el, ha nem az élete múlna rajta, de akkor is inkább kölcsönkér. Akinek erkölcsileg és lelkileg belefér, hogy 7 hónapig a nőjével tartassa el magát, az szándékosan ezt az életformát választotta. Ez jellemhiba, nem lehet ezzel alkudozni.
2022. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
19%
Istenem, hogy én miért nem találok egy ilyen nőt :) Ha kirúgtad ezt a fszt, és szivesen élősködöm rajtad, csak szólj.
2022. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Angliából jött haza hozzám

Beszélgettünk tegnap este 3 hetet kapott.

Állítólag elsején kezd itt a közelben, nem túl jó fizuért de engem már ez sem érdekel csak csináljon valamit....

Kíváncsi vagyok.

2022. jún. 28. 11:35
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező volt ilyen exem. Mikor összejöttünk, rá pár hónapra ott hagyta a munkahelyét, mert a több műszak miatt nem tudtunk annyit együtt lenni, és hogy hiányzom neki. 20 éves voltam, persze imponált, mert a rózsaszín köd elvitte az eszem. 3 évig csak alkalmi munkái voltak, anyukánál lakott, szóval volt ki eltartsa, a 3-ik évben én szereztem neki munkát ott, ahol én dolgoztam, és nagyon leégetett a hozzáállásával, mert konkrétan ő sem akart dolgozni, pontosabban a semmittevésért várta volna a jól fizető állást. Nekem nagyon sok évem és idegszálam ment a teszetoszaságára, nyilván hitegetett, meg szerettem is... szóval ha ilyen a jelleme, akkor inkább most elengedném a fenébe...
2022. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Most már hirtelen elsején kezd? Hogyhogy?

Tuti nem hazudott, csak, hogy ne rakd ki?

2022. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!